Ana sayfa Akıllı Telefon Google Nexus Dışında Yeni Telefon Üretecek!

Google Nexus Dışında Yeni Telefon Üretecek!

PAYLAŞ
Google Nexus Dışında Yeni Telefon Üretecek!

Nexus cihazlarla dünyanın bir çok yerinde popülerleşen dünyaca ünlü arama motoru Google Nexus Dışında Yeni Telefon Üretecek!

Google Nexus haricinde kendi telefonunu üretecek. Teknoloji devi Google ismi Nexus olmayan kendi akıllı telefonunu üretmek için çalışmalara başladı. Google’ın yeni akıllı telefonu ne zaman gelecek?

Google Nexus Dışında Yeni Telefon Üretecek! Şu an için piyasada bulunan Nexus isimli akıllı telefonların Google’ın başka firmalara yaptırdığını biliyoruz. Bu markalardan bazıları ise HTC, LG ve Huawei. Android işletim sistemli akıllı telefonlarını geliştirmek için Google bugüne kadar bu şirketlerle beraber ortak çalışmalara imza atmıştı. Google tarafından alınan karar ise kendi akıllı telefonunu kendi üretmek.

Google Nexus Dışında Yeni Telefon Üretecek!

Google’ın 2016 yılının sonuna doğru kendi telefonunu kullanıcılarla buluşturması bekleniyor. Şirket tarafından konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, Nexus markası ile birlikteliğine devam edip etmeyeceği merak ediliyor.

Bu yılın sonuna telefonunu satışa çıkarması beklenen teknoloji devinin bazı operatör şirketleriyle görüşme yaptığı konuşuluyor. Bu bağlamda arama motoru Apple ile ilk defa gerçek anlamlı bir rekabete girecek. Yeni gelecek olan ve tamamen kendi üretimi olacak akıllı telefonunun isminin tekrardan Nexus olmayacağına ise kesin gözüyle bakılıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.