Ana sayfa Android Google Now Artık Petrol İstasyonlarını Gösteriyor

Google Now Artık Petrol İstasyonlarını Gösteriyor

PAYLAŞ

Android’in asistan yazılımı Google Now, artık petrol istasyonlarının yani benzincilerin yerini gösterecek. Benzincilerin yerini gösteren uygulama, petrol istasyonlarının yerini gösteren uygulama Google Now detayları haberimizde.

Günden güne geliştirilen Google hizmeti yeni özellikler de sunmaya devam ediyor. Aracınızla seyahat ediyorsunuz ve yakıtınız bitmek üzere mi? Yolu bilmiyorsunuz ve en yakın benzin istasyonunu mu arıyorsunuz? Endişe etmeyin!

Google Now’ın yeni özelliğiyle beraber artık bu sıkıntılar aşılacak. Uygulamanın sunduğu yeni “kart” ile beraber, rotanız hızınıza ve yönünüze göre hesaplanacak ve bu rotadaki en yakın yakıt istasyonu size bildirilecek. Böylece hem vakitten, hem yakıttan tasarruf ederek mağdur olmaktan kurtulacaksınız. Kısacası, artık Google Now ile benzin istasyonlarına da en hızlı şekilde ulaşacaksınız.

google-now-benzin-istasyonlari

Özellik ilk defa bir Android kullanıcısı tarafından keşfedildi ve işin ilginç yanı, Google sadece yakıt istasyonlarının yerini göstermekle kalmıyor, aynı zamanda fiyatları da uygulamada belirtiyor. Oldukça kullanışlı olan bu kart sayesinde alacağınız yakıtın fiyatını da görebileceksiniz.

Kısacası, Google Now kullanırken benzin istasyonları ekranınızda belirirse hiç şaşırmayın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.