Ana sayfa Akıllı Telefon Google Pixel Bağlantı Sorunları Ortaya Çıktı!

Google Pixel Bağlantı Sorunları Ortaya Çıktı!

PAYLAŞ
Google Pixel Bağlantı Sorunları Ortaya Çıktı!

Bu sene tanıtılan ve oldukça iddialı olan Google Pixel Kullanıcıları yorumlarına göre Google Pixel Bağlantı Sorunları Ortaya Çıktı! İşte detaylar.

Google’ın bu sene kullanıcıların karşısına çıkardığı yeni akıllı telefon modellerinde sorunlar ortaya çıktı. Google Pixel ve Pixel XL ile ilgili ilk şikayetler kullanıcı yorumları sonrasında ortaya çıktı. Özellikle de ABD’de yaşayan Google Pixel kullanıcılarına göre cihaz bir süre sonra LTE bağlantısını kaybediyor ve bağlantı kalitesi sık sık düşüş yaşıyor.

Google’ın ekim ayında yeni modellerini tanıtması ile beraber aslında sektörde hareketlenmeler meydana geldi. Nexus serisi sonrasında Saf Android deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar, 2 farklı modeli tercih edebiliyordu. Pixel ve Pixel XL modelleri, Google cihazlarıyla uyumu ve aynı zamanda özellikleriyle dikkat çekiyordu.

Google Pixel Bağlantı Sorunları Ortaya Çıktı!

Sektöre sonradan dahil olan Google’ın yeni amiral gemisi modellerde LTE sorununun ortaya çıkması kullanıcıları bir hayli tedirgin ediyor. Sorun donanım kaynaklı mı? yoksa yazılımdan dolayı mı henüz net bir bilgi yok. Ancak bu zamana kadar ki en iyi akıllı telefonlardan biri olarak tanıtılan cihazın bu tarz sıkıntılarının ortaya çıkması, satışları düşürebilir.

Qualcomm tarafından üretilen X12 modemine yer verildiği cihazın ilerleyen günlerde bir yazılım güncellemesi ile bu sorunu aşması bekleniyor. Ancak, sorun donanım kaynaklı ise, satışı yapılan cihazlar geri çağırılabilir. Google tarafından resmi açıklamalar yapılmadı. Ancak kullanıcılar bir çok platformda şikayetlerini dile getirmeye devam ediyor. Umarız Google Pixel Bağlantı sorunu kısa zaman içerisinde çözülür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.