Ana sayfa Akıllı Telefon Google Pixel ve Pixel XL Verizon’da Görüntülendi!

Google Pixel ve Pixel XL Verizon’da Görüntülendi!

PAYLAŞ
Google Pixel ve Pixel XL Verizon'da Görüntülendi!

Google’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonlarına dair yeni sızıntılar ortaya çıkarken Google Pixel ve Pixel XL Verizon’da Görüntülendi!

Geçtiğimiz gün Carphone Warehouse tarafından karşımıza çıkarılan Google’ın yeni akıllı telefon modelleri bu sefer de Verizon’da görüntülendi. Google bildiğiniz üzere Pixel ve Pixel XL akıllı telefonlarını bu akşam 20:00’da düzenlenecek olan etkinlikle tanıtacak.

Google’ın yeni akıllı telefonlarının tanıtılmasına saatler kala bir çok yer de görsellerinin yanında tüm detayları da sızdırıldı. Geçtiğimiz gün özelliklerinin tamamının sızdırıldığı yeni akıllı telefon modellerinin bugün de renkleri kesinleşti.

Google Pixel ve Pixel XL Verizon’da Görüntülendi!

Verizon’da renk seçenekleri ile beraber karşımıza çıkan Pixel ve Pixel XL, mavi, siyah ve beyaz renkleriyle satışa sunulacak. Böylelikle kullanıcılar 3 farklı renk modellerinden birisini satın alabilecek. Ayrıca diğer bilgilere göre bu sefer çarpıcı bir sızdırma olayı daha oldu. Google Pixel modellerinde karşımıza çıkacak.

pixel1

Google Magic isimli özellikte Verizon’da yer aldı. Google Magic konusunda henüz net açıklamalar olmasa da Google Assistant’ın yeni hali olabilir düşünceleri bir hayli fazla. Cihazın 32 GB, 128 GB depolamanın yanında Android’in son versiyonu ile gelmesi de bilinenler arasında. Google Pixel etkinliği bu akşam 20:00’da gerçekleştirilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.