Ana sayfa İnternet Google Play Filmler Türkiye’de Kullanıma Açıldı

Google Play Filmler Türkiye’de Kullanıma Açıldı

PAYLAŞ

Google’ın bölgesel olarak bazı ülkeler de kullanıma açtığı Google Play Filmler Türkiye’de Kullanıma Açıldı Artık film kiralayabilir yada satın alabilirsiniz.

Uzun zamandır sadece bazı ülkeler de açık olan ancak ülkemizde maalesef ki kullanılamayan Google Play Filmler sonunda Türkiye’de de kullanıma açıldı. Google’ın bölgesel bazda kullanıma açtığı Filmler, bir kaç değişiklik yapıldığında ülkemizde de kullanılabiliyordu. Örneğin ülke değiştiriyorduk vs. Ancak Google tarafından herhangi resmi bir açıklama yapılmamış ve resmi olarak Türkiye’ye açılmamıştı.

Google Play Filmler Türkiye’de Kullanıma Açıldı

Android cihazların popüler mağazası, Google Play’de film, kitap, gazete gibi özelliklerle bir çok ülkede kullanılıyordu. Ülkemizde bu özelliikleri kullanamıyorduk. Google resmi açıklamasıyla beraber Google Play Store’da yer alan Filmlerin Türkiye’ye de açıldığını duyurdu. Artık Google Play’de var olan filmleri 3.99 TL gibi rakamlara kiralayabilirsiniz. Fiyatların filme göre değişiklik gösterildiğini unutmayın. İncelediğimiz zaman 2.99 TL’ye kiralayabileceğimiz filmlerin olduğunu gördük.

asddFilmin görüntü kalitesine göre fiyatta artıyor. SD görüntülerdeki filmler 2.99 TL – 3.99 TL arasında iken, HD Almak istediğiniz de 1 TL fazla vermeniz gerekiyor yani fiyat 4.99 TL oluyor. Kiralamanın yanı sıra ben satın almak istiyorum derseniz de, 16.99 TL’ye SD görüntü kalitesinde satın alımlar yaparken, HD satın almak isterseniz de 18.99 TL ödeme yapabiliyorsunuz. Ödeme yapmak vs. ise oldukça kolay. Sanki Google Play üzerinden bir uygulama, oyun satın alıyor gibi Google Play hesabınıza eklenmiş kartınızdan ödeme yapabiliyorsunuz.

filmlerMağazaya baktığımız zaman çok yeni filmleri doğal olarak görmek pek mümkün değil. Yan yeni çıkmış filmleri burada göremeyebilirsiniz. Filmler henüz gişeyi tamamlamadan Google Play Filmlere eklenmiyor. Ancak izlemek istediğiniz, fakat bir türlü fırsat bulamadığınız filmleri bu şekilde kiralayarak ya da satın alarak izleyebilirsiniz. Şu anda mağaza da en çok satan filmlere bakacak olursak, Stajyer, Marslı, Çelik Adam, Jurassic Park 4, Labirent, Hitman gibi filmler yer alıyor.

Siz de Google Play Filmler ile film kiralamak ya da satın almak isterseniz buradaki bağlantıya tıklamanız yeterli. Ayrıca Android cihazlarınızda Google Play’den film arayarakta bu sayfaya kolayca ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.