Ana sayfa Akıllı Telefon Google Yöneticisi iPhone Cihaz Kullandığını itiraf Etti

Google Yöneticisi iPhone Cihaz Kullandığını itiraf Etti

PAYLAŞ
Google Yöneticisi iPhone Cihaz Kullandığını itiraf Etti

Android işletim sistemini geliştiren Google, kendi yöneticisinden darbe yedi. Google Yöneticisi iPhone Cihaz Kullandığını itiraf etti! Olanlar oldu.

Google’ın alt şirketi olarak bilinen Alphabet şirketinin yönetim kurulu başkanı Eric Schmidt geçtiğimiz günlerde kullandığı telefonun Apple’a ait olan iPhone cihazlar olduğunu itiraf etti. Ağzından mı kaçırdı yoksa bilinçli mi söyledi bilinmez.

iPhone ile görüntülenen Google’ın Alphabet şirketindeki üst düzey yöneticisi daha sonrasında ise sözlerini toplamak adına Galaxy S7’nin iPhone’dan daha iyi olduğunu sözlerine ekledi. Eskilerde Google CEO’su olarak tanıdığımız Eric Schmidt, Google tarafından alphabet şirketi kurulduktan sonra şirketin CEO’su olarak işe başlamıştı.

Google Yöneticisi iPhone Cihaz Kullandığını itiraf Etti

Geçtiğimiz aylar da iPhone cihaz kullanırken görüntülenen Eric, Google tarafından geliştirilen Android cihazlar yerine iOS işletim sistemli iPhone’u tercih etmesiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Google’ın üst düzey yöneticisinden beklenmeyen bir hareket olduğu içinde sosyal medya adeta yıkıldı.

Eric Schmidt tarihe altın harflerle yazılacak bir itirafta bulunarak, iPhone kullanıyorum ama Galaxy S7 daha iyi cümlelerini kullandı. Fotoğrafları çekilen ve iPhone kullanırken görüntülenen Eric, fotoğrafların yayınlanmasından yaklaşık 2 ay sonra bu açıklamaları yaptı. Şu anda iPhone 6s kullandığını belirten üst düzey yönetici, şu cümleleri kullandı, “Şu anda kullandığım akıllı telefon iPhone 6s. Evet iPhone 6s kullanıyorum. Ancak Pil konusunda Samsung Galaxy S7 daha iyi. O daha iyi bir pile sahip. Burada bulunan iPhone kullanıcıları bu konuda haklı olduğumu biliyor”.

iPhone kullanırken görüntülenmesi sonrasında şimdi de sözlerinden sonra yine sosyal medyanın gündeminde kalmayı başaran yöneticiye, Apple pil konusunda da çalışmalar yapsa iPhone hakkında bu kez ne söylerdin diye sorular yöneltmek lazım. Google’ın geliştirdiği Android’i değilde neden iOS cihazı kullandığını da sormadan olmaz!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.