Ana sayfa Android Google’dan Size En Uygun Android Arayüzü için 20 Soruluk Test!

Google’dan Size En Uygun Android Arayüzü için 20 Soruluk Test!

PAYLAŞ
Google'dan Size En Uygun Android Arayüzü için 20 Soruluk Test!

Android’in Size Uygun Halini Gösteren Site : #myAndroid nihayet ortaya çıktı. Google’dan Size En Uygun Android Arayüzü için 20 soruluk test yapın.

Google, kişiselleştirilebilir olması açısından Android’e yeni bir test yayını daha oluşturdu. Son zamanların en çok konuşulan konularından bir tanesi de Android’in kişiselleştirilebilir olmasıydı. Teknolojinin hızla yükseldiği şu dönemlerde, Android tarafında hazırlanan bir test sayesinde, kullanıcılara özel temalar seçiliyor.

Bunun yanı sıra Google tarafından sorulan sorulara verdiğiniz cevaplara göre de uygulama önerisinde bulunuyor. Basit bir algoritma ile oluşturulan ve test mantığı iç.eren #myAndroid, kullanıcılara en doğru seçenekleri sunmayı amaçlıyor.

Google’dan Size En Uygun Android Arayüzü!

20 soruluk test sonrasında size en uygun kilit ekranı, duvar kağıdı, arayüz, klavye öneriliyor. Android’in iOS işletim sistemine karşı en büyük avantajı daha fazla kişiselleştirilebilir olması.

Google bu durumdan fazlasıyla pay çıkarmak istiyor. İlgili teste şuradaki adres aracılığıyla ulaşabilir, sizin için en doğru Android arayüzünü öğrenebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.