Ana sayfa Tablet Bilgisayar Google’ın 8 inç ekranlı yeni Nexus tableti ortaya çıktı!

Google’ın 8 inç ekranlı yeni Nexus tableti ortaya çıktı!

PAYLAŞ

Nexus serisi ürünleriyle tablet bilgisayar pazarında da karşımıza çıkan Google’ın henüz resmi olarak duyurmadığı yeni tableti ortaya çıkmış görünüyor. Android’in resmi internet sitesinde yayınlanan ve halen daha yayında olan görselde şimdiye kadar piyasaya çıkmış Nexus tabletlere benzemeyen yeni bir cihaz açıkça görülebiliyor. Şimdiye kadar Nexus 7 ve Nexus 10 dışında farklı bir tablet bilgisayar duyurmayan Google, geçtiğimiz aylarda Nexus 7 tabletini güncelleyerek tekrar satışa sunmuştu.

Nexus 7 ürünüyle beklentilerini karşılayan Google, Nexus 10’da aynı başarıyı gösterememişti. Ancak genel olarak 10 inç ebatındaki tablet bilgisayarların popülerliği neredeyse ortadan kalktı demek mümkün. Bu sebeple Google’ı 8 inçlik tablete iten sebep kullanıcıların tercihi olmuş görünüyor. Google tarafından yukarıdaki görsele ilişkin bir bilgilendirme henüz yapılmadı. Sanıyoruz önümüzdeki günlerde söz konusu bu yeni tabletin detayları paylaşılacaktır.

8 inç civarında bir ekrana sahip olduğu görülebilen bu yeni tabletin fotoğrafına Android’in resmi internet sitesinde “Uygulamalar & Eğlence” başlığı altından ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.