Ana sayfa Oyun GTA 5 Note 7 Modu Çıktı!

GTA 5 Note 7 Modu Çıktı!

PAYLAŞ
GTA 5 Note 7 Modu Çıktı

Samsung tarafında yaşanan Patlayan Note 7 krizi oyunlara yansıdı. GTA 5 Note 7 Modu çıktı. GTA 5 Patlayan Note 7 modu tüm detaylarıyla haberimizde.

Samsung’un bu yıl için kullanıcıların karşısına çıkardığı yeni akıllı telefon modeli Note 7 patlama sorunu sebebiyle toplanmıştı. Ancak her ne kadar Samsung cephesinden konuya müdahale gelse de cihaz gündemden bir türlü düşmedi. 2 milyondan fazla Samsung Galaxy Note 7 piyasadan geri toplatıldı.

Dünyanın bir çok yerinden gelen patlama haberleri artık kullanıcıların Note 7 almalarının önünde engel olmuştu. Cihaz hakkında neredeyse her geçen gün yeni şeyler ortaya çıkarken, haberlerin arkası da kesilmiyor. Samsung’un kötü günler geçirmesine sebep olan cihaz piyasadan toplatıldı ve yeni cihazların dağıtımları kullanıcılara yapılacak.

GTA 5 Note 7 Modu Çıktı!

Samsung tarafında yaşanan kriz oyunlara da yansıdı. Geçtiğimiz günler de Grand Theft Auto 5 yani GTA 5 Note 7 Modu oldukça eğlenceli bir şekilde karşımıza çıktı. GTA 5’e eklenen mod ile beraber Sticky Bomb, Note 7 görünümüyle karşımıza çıkıyor. GTA 5 Note 7 Modu yüklendikten sonra, Silah dükkanından Yapışkan bomba satın almak yetiyor.

Videodan da izlediğiniz gibi Yapışkan bombayı elinize aldığınız da Note 7 görünümüne sahip olduğunu görebiliyoruz. Note 7’yi elinize alır almaz oyundaki insanlar kaçmaya başlıyor. Fırlattığınız da ise komut vermeniz ile beraber Note 7 patlıyor. Mod yapımcısı tarafından “Silah modları” kategorisinde sıralanan Note 7 modunu yüklemek oldukça basit. Siz de yukarıdaki şekilde patlayan note 7 modunu kurmak isterseniz adımları takip edin.

GTA 5’e Note 7 Modu Nasıl Yüklenir?

Diğer modları yüklediğimiz şekilde aynen bu modu da kolay bir şekilde yüklemek mümkün. Yapmanız gereken tek işlem, ilk olarak şuradaki link aracılığıyla GTA 5 Note 7 modunu yüklemek. Bilgisayarınıza indirdiğiniz mod klasörünü GTA 5 klasöründe uygun yerlere (mod sayfasındaki yönergelere göre) atmanız gerekiyor.

Kısa bir yükleme sonrasında GTA 5’e girdiğiniz Sticky Bomb yani yapışkan bomba satın alın. Satın alırken ve oyun içerisinde bombanın yerine Note 7 geldiğini göreceksiniz. Bu işin eğlencesi tabii ki. Umarız bu tarz durumları sadece Oyunlar da yaşarız. Samsung tarafında yaşanan bu kriz de bir an önce sonlanır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.