Ana sayfa Oyun GTA 5’de 15 Temmuz Darbe Girişimi Canlandırıldı!

GTA 5’de 15 Temmuz Darbe Girişimi Canlandırıldı!

PAYLAŞ
GTA 5'de 15 Temmuz Darbe Girişimi Canlandırıldı!

Youtube’un en çok izlenen oyununda senaryolar ve kurgular ile beraber GTA 5’de 15 Temmuz Darbe Girişimi Canlandırıldı! İşte 15 temmuz GTA 5 canlandırması.

15 Temmuz 2016 gecesinde FETÖ terör örgütüne bağlı kişiler tarafından ülkemizde yaşanan darbe girişimi yaşandı. Bu girişim sonrasında gerek sosyal medya da gerek farklı platformlar da insanlara öğretmek adına videolar vs. yayınlandı.

Okullar da öğrencilere anlatılan Darbe girişimi bu sefer GTA 5’de karşımıza çıktı. 15 Temmuz gecesini başta sona kadar kurgulayan bir Youtube kanalı bu videoyu yayınladı.

GTA 5’de 15 Temmuz Darbe Girişimi Canlandırıldı!

GTA 5’e uyarlanan 15 Temmuz Darbe girişimi böylelikle oyun severlere de anlatılmış olacak. Zagor TV isimli kanal tarafından GTA 5’de 15 Temmuz Darbe Girişimi Canlandırıldı! Canlandırma, köprü kapatma ile başlıyor. Oyun içerisinde köprülerin kapatılması ile beraber jetler de kalkış yapıyor. Ayrıca otoyollardan tankların geçmesi ve araçları ezmesine kadar bir çok detay bu uyarlamada yer alıyor.

Kahraman askerimiz Ömer Halisdemir‘e de yer verilmiş. GTA 5’de 15 Temmuz Darbe Girişimi Canlandırıldı. Canlandırmanın videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz. Videonun süresi 10 dakika olurken, yaşanan çatışmalardan ince detaylara kadar yer verilmiş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.