Ana sayfa Oyun GTA 5’te 100 Kişi Bir Uçağı Durdurabilir Mi?

GTA 5’te 100 Kişi Bir Uçağı Durdurabilir Mi?

PAYLAŞ
GTA 5'te 100 Kişi Bir Uçağı Durdurabilir Mi

Bu zamana kadar farklı modlarıyla karşımıza çıkan GTA 5’te 100 Kişi Bir Uçağı Durdurabilir Mi? sorusuna cevap verecek nitelikte bir video yayınlandı.

Bu zamana kadar ki oyunlar arasında belki de en çok modun çıkarıldığı oyun olan GTA 5’de bir çok video da karşımıza çıkıyor. Oyun severler GTA 5 ile beraber bir çok farklı video yaratıyor ve bu videoları izleyicilerle buluşturuyor. Bu aralar Youtube’un yayınladığı listeye göre dünyanın en çok izlenen oyunlarından olan GTA 5’de farklı bir video daha geldi.

GTA 5 modlarıyla ilgili videoları izlemeye alışmıştık. RZED isimli bir Youtube kanalı tarafından yeni yayınlanan video’da farklı bir konuya değiniliyor. GTA 5’te 100 Kişi Bir Uçağı Durdurabilir Mi? 100 kişi uçağın kalkışına engel olabilir mi? sorusuna cevap aranan video Youtube’da yayınlandı. Farklı modlarının yapıldığı oyunda belkide en farklı denemelerden bir tanesi de böylelikle yapılmış oldu.

GTA 5’te 100 Kişi Bir Uçağı Durdurabilir Mi?

Gta 5’te 100 kişi bir uçağı durdurabilir mi? sorusundan önce aslında 100 insan 1 treni durdurabilir mi sorusuna cevap aranmıştı. Bu sorunun cevabı da Youtube’da 10 milyondan fazla izlenmeye sahipti. Bu video’da uçak versiyonu diyebiliriz ;

Tüm bunların yanı sıra, geçtiğimiz günler de sürekli patlama haberleri ile gündeme oturan Samsung Galaxy Note 7 modu için şuradaki bağlantımızı okuyabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.