Ana sayfa Sosyal Medya GTA Oynar Gibi Amerikan Üssüne Giren Türk!

GTA Oynar Gibi Amerikan Üssüne Giren Türk!

PAYLAŞ
GTA Oynar Gibi Amerikan Üssüne Giren Türk

GTA Oynar Gibi Amerikan Üssüne Giren Türk yaşadığı anıyı paylaşınca, olanlar oldu. İşte Adana’daki İncirlik üssüne sivil kıyafetle giren abimizin yaşadıkları.

Sosyal medya da bir çok olayın karşımıza çıktığını biliyoruz. Bu olaylar kimi zaman güldürecek cinsten olurken kimi zamanda üzebiliyor. Bir video platformunda bir abimiz tarafından paylaşılan bir anı, yaşanan olay, okuyanları hem güldürüyor, hem de yok artık dedirtiyor. Olayı kısaca özetlemek ve daha sonrasında ise olayı bizzat bir üye tarafından paylaşıldığı gibi aktarmak istiyorum.

İncirlikte yer alan Amerikan üssüne, askerlerin moralini arttırmak adına basketbolcu Ray Allen ve Kaptan Amerika’da oynayan Chris Evans gelir. Olayımız da tam olarak burada başlar. Adana’ya gelen Amerikalı ünlüleri duyan bir abimiz,sınırları zorlayarak üsse nasıl girebilirim planları yapmaya koyulmuş.

GTA Oynar Gibi Amerikan Üssüne Giren Türk!

Amerikanın bir çok ünlüsünün geleceğini duyduktan sonra planlarını yapan abimiz, sivil kıyafetleriyle üsse girmeye çabalamış. Ve daha sonrasında ise bir yolunu bularak GTA Oynar Gibi Amerikan Üssüne Girer. Ardından olaylar gelişir. Askerler arasında tek sivil olmasına rağmen dikkat çekmemeyi başaran kişi, daha sonrasında fotoğraf çekerek bu anısını sosyal medya da paylaşmış. Yaptığı suç mu değil mi bilinmez, ancak kendisinin çok farklı bir anıya sahip olduğunu da tekrardan hatırlatmak isteriz.

Ekşi Sözlük ve daha bir çok platformda paylaşılan bu anıyı okuduktan sonra muhtemelen yok artık demiş olabilirsiniz. Lakin ilk okuduğumda sahte olduğu kanaatine vardım ki, kanıtları görmezden gelemedik. Abimiz tarafından olayların anlatılmasını da sizlerle paylaşalım.

Sivil Kıyafetlerle Amerikan Üssüne Girdi!

“Scarlett’in yanında foto çekilmek için beklerden o beni farketti ve elini belime attı,sarılabilir miyim sana dedim bana kalmadan kendi sarıldı o an hayat durdu benim için hemen verdim telefonu 3-5 tane foto çekildim, hayatımın en güzel anlarından biriydi ama hala içerideki tek sivil kıyafetli bendim ( bu sivil kıyafet hikayenin sonunda çok işe yaradı ama) neyse ray allen ve Chris evans’la da 3-5 foto çekildikten sonra, scarlettin yanında aldım soluğu tekrar, son 1 foto daha çekerken korumalar geldi, bir tanesi beni dürttü ve bu son foto hadi gidiyoruz dedi, çekti aldı scarlett’i, o sırada etrafta asker ve diğer korumalar etten koridor oluşturmuştu.

Şaka gibi ama kendimi o koridorun içinde buldum, önde scarlett arkasında koruma, korumanın arkasında ben, benim arkamda chris evans, ray allen ve 1-2 koruma daha, ben de aralarında kaldım sanki ünlü biriymiş gibi yürüyorum, herkes bize bakıyor bu arada, neyse hep beraber yemekhaneden çıktık, orda da scarletti yakaladım 2 foto da orda çektim. akşam 8de apron kenarında ufak bir etkinlik yapılacaktı, soluğu orda aldım ünlüler de oraya gitti, ama beni içeri almadı kapıdaki amerikan askeri, id kart ve üniforma sordu, yök diyince giremezsin dedi, ben de oralarda vakit geçirdim sonra yine bir yolunu bulup aprona girdim, içeride f16 ve bilimum savaş uçakları vardı, baktım scarlett ve diğer ünlüler toplu fotolar çekiliyor, yemekhanede çok rahat ortam vardı burası çok kalabalıktı, yemişim toplu fotoyu dedim ben tek çekildim”

Olayların bu kadar hızla gelişmesi sonrasında abimiz telefonunu vermiş ve tek fotoğraf bile çekinmiş. Muhtemelen kalabalık arasında orada yer alan ünlülerden birisinin özel güvenliği olduğu düşünülmüş, ortaya aşağıdaki fotoğraflar çıkmış :) Abimizi tebrik ediyoruz.

1 2 3 4 5 6 7

Olay başlangıçta sahte gibi gelsede, fotoğraflar bunun gerçek bir anı olduğunu bir kez daha ortaya koyuyor. Merak edenler için, abimizin fotoğraflarını yukarıya koyduk. Photoshop gibi görünebilir, ancak heyecandan olmalı ki fotoğrafların bazıları bulanık çekilmiş :)

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.