Ana sayfa Akıllı Telefon GTA: San Andreas Windows Phone için Geliyor!

GTA: San Andreas Windows Phone için Geliyor!

PAYLAŞ

Rockstar Games’in 2004 yılında bilgisayar ve oyun konsollarına yayınlamış, bir süre önce de iOS ve Android platformları için hazırlanmıştı. Rockstar Games açıklamasında, yakın zamanlarda da oyunun mobil işletim sistemi Windows Phone’a uyarlanacağını belirtti.

Oyun konsolları ve bilgisayarlardaki Grand Theft Auto: San Andreas mobile uyarlanırken orjinal hikayeyi korumuş, grafikleri daha da geliştirmiş ve tam uyumlu kolay kontrol edilebilen sistemini oyunculara sunmuştu. Ücretli olmasına rağmen milyonlarca mobil kullanıcının oynadığı ve büyük ilgi gören GTA:SA, ilk etapta Windows Phone için yayınlanmamış daha sonraki tarihlerde yayınlanacağı söylenmişti.

grand-theft-auto-san-andreas-ios

Rockstar’ın bugün yaptığı resmi açıklamada oyunun Windows Phone versiyonu üzerinde çalıştıklarını ve yakın zamanlarda da çıkış tarihini söyleyeceklerini belirtiyor.

Rockstar’ın oyunun Windows Phone kullanıcılarına gecikme nedeniyle ek bir içerik sunup sunmayacağı ve oyunun 512 MB RAM’e sahip WP’lu cihazlarda oynanabileceği ve oynanamayacağı da henüz belli değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.