Ana sayfa Oyun GTA V’te Perili Ev ve Ürkütücü Sır Ortaya Çıktı!

GTA V’te Perili Ev ve Ürkütücü Sır Ortaya Çıktı!

PAYLAŞ
GTA V’te Perili Ev ve Ürkütücü Sır

Son dönemlerin en popüler oyunlarından GTA V’te Perili Ev ve Ürkütücü Sır Ortaya Çıktı! İşte izleyenleri farklı duygular içerisine sokan o detay!

Youtube tarafından açıklanan verilere göre oyun sıralamasında GTA V, çıktığı ilk günden bu yana hala zirvede. Çıkışının ardından 3 yıl geçmiş olsa da Gta 5 aslında hala sırlarla dolu bir oyun olarak karşımıa çıkıyor.

GTA V’te bu zamana kadar bir çok sürpriz mod karşımıza çıkmıştı. 2013 yılında oyun piyasasına sürülen oyun, 3 yıl içerisinde oldukça popüler bir hale geldi. Rockstar Games’in popüler oyunu GTA V’in çıkışının ardından uzun zaman geçmiş olmasına rağmen, hala daha saklı yerler görmek mümkün.

GTA V’te Perili Ev ve Ürkütücü Sır Ortaya Çıktı!

Youtube’da GTA V ile ilgili easter egg videoları çeken ItsTinyTroll isimli kullanıcı, GTA V’de keşfedilmemiş bir yeri daha ortaya çıkardı. Kullanıcının çektiği Youtube videosunda Trevor ile haritanın bir yerine giden oyuncu, burada yanan bir evin içerisine doğru gidiyor.

Oyun videosundan hareketle, daha öncesinde yanan evde bir bebek bulunduğu ve yanarak öldüğü söyleniyor. Ancak bebeğin ölümü sonrasında haritada yer alan o evde geceleri bebek ağlama sesleri geliyor. Oyuncunun çektiği video ile beraber GTA V Perili Ev Ortaya Çıktı! Perili ev adıyla nitelendiren bölgeyi incelemek isterseniz;

Rockstar Games oyunu tanıtırken, oyun içerisinde bir çok perili ev olduğunu zaten belirtmişti. Ancak aradan uzun zaman geçtikten sonra keşfedilmemiş yerlerin olması oldukça ilginç. Bu video ile beraber GTA V’te Perili Ev ve Ürkütücü Sır Ortaya Çıktı. Ancak bu ev gibi daha da fazlası olabileceği de akılların bir köşesine kalmış durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.