Ana sayfa Oyun Hangi Oyunlara Yılbaşı İndirimleri Geliyor?

Hangi Oyunlara Yılbaşı İndirimleri Geliyor?

PAYLAŞ

Bilkom ve Tradeks iş birliği ile birlikte Türkiye’de satışa sunulan iki ayrı efsanevi oyuna büyük yılbaşı indirimleri geliyor. Wolfenstein ve The Elder Scrolls oyunları 49.99 TL‘den başlayan fiyatlar ile oyuncular ile buluşmaya hazırlanıyor. Yapılan bu indirimlerin tüm Teknosa, D&R, Bimeks, Gold ve Mediamarkt mağazalarında 2015 yılında da geçerli olacağı söyleniyor.

Yapılan bu indirimler dahilinde ünlü serinin yeni oyunu Wolfenstein: The New Order oyununun PC sürümü 89 TL fiyatından satışa sunuluyor ve PS3 ile Xbox 360 sürümleri 119 TL olarak belirlenmiş durumda. PS4 sürümlerinin fiyatı ise 159 TL olarak belirlenmiş.

wolfenstein-the-new-order-moon-artwork

The Elder Scrolls hayranlarını da unutmayan Bilkom ve Tradeks oyunun takipçileri için dev bir indirim yaparak 169.99 TL olan satış fiyatlarını 49.99 TL‘ye indirmiş durumda.

Oyun ile birlikte dağıtılan 60 günlük Time Card’ın da devam edeceğini ve böylelikle oyuncuların toplam 90 gün boyunca ücretsiz olarak oyundan yararlanabileceği söyleyen Bilkom oyun severlerin gönlünü çalmaya hazırlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.