Ana sayfa Akıllı Telefon Havalimanlarına Note 7 Değişim Standları Kuruldu!

Havalimanlarına Note 7 Değişim Standları Kuruldu!

PAYLAŞ
Havalimanlarına Note 7 Değişim Standları Kuruldu

Samsung Note 7 cihaz sahiplerinin uçuşlarını engellememesi için Havalimanlarına Note 7 Değişim Standları Kuruldu! İşte detaylar.

Samsung’un uzunca bir süredir yaşadığı sıkıntı sonrasında müşteriler daha da fazla mağdur olmaması adına Note 7 cihaza sahip olanlar için bir çözüm daha geldi. Biliyorsunuz ki Samsung Note 7 cihazlarında yaşanan batarya patlama sorunu sebebiyle kullanıcılar bir hayli tedirgindi. Samsung kullanıcılarına bu cihaza sahipseniz eğer bize geri gönderin dedi. Ancak bu konuda da çok fazla güvenlik problemi oluştu.

Geçtiğimiz hafta Note 7 kuryenin elindeyken patlamıştı. Ondan öncesinde ise kargo taşımacılığı sırasında patlamıştı. Durum bu kadar hassas ve ciddi olunca Samsung yenilikler getirmeyi planladı ve ilk adımlar bugün atıldı. Havalimanlarına Note 7 Değişim Standları Kuruldu! Bu standlar ülkemizde de yer alacak, kullanıcıların mağdur olmasını engellemek için çözüm sunacak.

Havalimanlarına Note 7 Değişim Standları Kuruldu!

İstanbul’da Atatürk havaalanı, Ankara da ise Esenboğa havalimanına standlar kuruldu. Yurt dışı terminallerinin içerisinde yer alan bu standlar, Note 7 cihaz sahiplerine yardımcı olacak. Uçuş öncesinde danışmanların hemen yanında yer alacak standlar, Note 7 cihazlarını terminallerde alıp yerine farklı bir Samsung cihazı verecek.

Bir görevliye cihazınızı teslim etmeniz ile beraber uçuş sırasında Note 7 cihazınız yanınızda olmayacak. Samsung’un verdiği farklı bir model ile uçuş yapacaksınız. Ayrıca bu noktalar da dosyalarınızın zarar görmemesi adına yeni cihazlara dosya transferleriniz yapılacak. Note 7 içerisinde bulunan tüm dosyalar, yeni cihazınıza aktarılacak, gittiğiniz yerden geldiğiniz de ise Note 7 cihazı teslim alabileceksiniz.

Galaxy Note 7 Help Desk – Yardım Masası!

Samsung’un bu politikası ile beraber Note 7’ye seyahat yasağı da kesinleşmiş oldu. Note 7 cihazınız ile uçuş yapamadığınız için, havalimanlarındaki bu standlar ilerleyen zamanlar da daha da arttırılacak. Samsung Galaxy Note 7 cihazınız var ve uçuş yapacaksanız, 2 veya 3 saat öncesinde ilgili terminallere gidin ve cihazınızı teslim edip, yeni cihazı alın.

note-7

Cihazlar arasında transfer, sizin Note 7 cihazınızdaki verilerin boyutuna da bağlı aslında. Yani 2-3 saat öncesinde gittiğiniz zaman işlemler 10 dakika içinde de bitebilir. Ancak yine de erken gitmekte fayda var. Galaxy Note 7 Help Desk – Yardım Masası adı altında ülkemizde de kurulan bu standlar da görevliler Note 7 sahiplerine yardımcı olacak. Yeni verilen cihazlar, siz döndüğünüzde geri alınacak, siz de Note 7 cihazınızı kullanmak istediğiniz de cihaz size teslim edilecek. Bu sırada patlamazsa tabii.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.