Ana sayfa Sinema Hayalet Avcılarının Yeni Filminin Fragmanı Yayınlandı !

Hayalet Avcılarının Yeni Filminin Fragmanı Yayınlandı !

PAYLAŞ

Hayalet Avcılarının Yeni Filminin Fragmanı Yayınlandı ! İşte Bir dönemin popüler komedi filmleri arasında yer alan Hayalet Avcılarının yeni filminin detayları.

Bir dönemlerin en popüler sinema filmi serisi olan Hayalet Avcıları, yeni çekilen filmiyle yakında vizyona girecek. özellikle ülkemizdeki, çizgi dizisiyle bir hayli popüler olan Hayalet Avcıları, geçtiğimiz günlerde yeni fragmanıyla karşımıza çıktı.

Ghostbusters’ın yeni filmi kısa zaman sonra sinemada yer alacak. 1984 yılında tarihin en pahalı komedi filmi adı altında karşımıza çıkan Hayalet avcıları, 2. filmiyle nostalji sevenlerle birlikte gişe de rekor kırabilir. Bu yıl içerisinde beyaz perde de izleyicisiyle buluşacak olan Hayalet Avcıları, Seriyi başta başlıyormuş gibi ele alacak ve yanına ek vs. konulmadan sadece Ghostbusters adıyla film sektöründe yerini alacak. Yeni çıkacak olan Hayalet Avcıları filminin en ilginç yanlarından bir tanesi de Film kadrosunda tamamen kadınların yer alması. Önceki filmde tamamen erkeklerden oluşan film, şimdilerde ise tamamen Kadınlardan oluşarak karşımıza çıkacak.

Oyun kadrosunda, Melissa McCarthy, Kate McKinnon, Leslie Jones ve Kristen Wiig gibi başarılı oyuncuların yer alacağı sinema filminin yönetmen koltuğunda ise Paul Feig yer alıyor. Sony Pictures tarafından hazırlanan Ghostbusters yani Hayal Avcıları filmi 16 Temmuz 2016 tarihinde beyaz perde de karşımıza çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.