Ana sayfa Mobil Hem Tablet Hem Telefon : HP Slate 6 VoiceTab II

Hem Tablet Hem Telefon : HP Slate 6 VoiceTab II

PAYLAŞ

HP, uygun fiyatlı Slate 6 VoiceTab tabletini güncelledi ve HP Slate 6 VoiceTab II duyurulmuş oldu. Uygun fiyatı ile herhangi bir amiral gemisi Android cihaza yaklaşamayan VoiceTab tabletin yeni modeli de benzer şekilde ekonomik bir tablet bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor. Ancak HP Slate 6 VoiceTab II‘nin en önemli özelliği uygun fiyatlı oluşu değil, aynı zamanda bir akıllı telefon oluşu.

720p çözünürlükte ve 6 inç boyutunda bir ekrana sahip olan HP Slate 6 VoiceTab II‘de IPS ekran paneli tercih edilmiş. Böylece 720p çözünürlük sunmasına rağmen ekran kalitesi korunmaya çalışılmış. Uygun fiyatlı dedik tabii ki işlemci tarafı çok iddialı değil. Marvell PXA1088 işlemciye sahip olan cihazın işlemci detayları ise 1.2GHz hıza sahip dört çekirdek yapısı şeklinde. Bu işlemcinin ARM Cortex-A7 mimarisine sahip olduğunu belirtelim. Cihazla ilgili bizi en çok üzen nokta sadece 1GB RAM‘inin olması. Böyle bir tablet-telefon karışımında 2GB RAM olmasını beklerdik. Ancak fiyatı söyleyince hak vereceksiniz.

hp-slate-6-voice-tab-2-1

2 megapiksel ön, 8 megapiksel arka kamera, 16GB dahili hafıza ve microSD kart yuvası, 3000 mAh gücünde dahili batarya, Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi HP Slate 6 VoiceTab II‘nin diğer teknik özelliklerinden.

3G desteği olan HP Slate 6 VoiceTab II’nin aynı zamanda telefon işlevi gören bir tablet bilgisayar olduğunu söylemiştik. Cihazda aynı zamanda 2 SIM kart yuvası bulunuyor. Şimdilik sadece Hindistan‘da satışa sunulan HP Slate 6 VoiceTab II’nin fiyatı 260 Dolar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.