Ana sayfa Apple Hileli Pokemon Go Nasıl Yüklenir? Tüm Pokemonlara Sahip Olun!

Hileli Pokemon Go Nasıl Yüklenir? Tüm Pokemonlara Sahip Olun!

PAYLAŞ
Hileli Pokemon Go Nasıl Yüklenir?

Hileli Pokemon GO ile Tüm Pokemonlara Sahip Olun! Son zamanların en popüler oyunu Pokemon Go hackerlar ele alındı ve ilginç bir sürüm ortaya çıktı!

Pokemon Go ile ilgili haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Oyun hakkında bu zamana kadar bir çok haber yaptık. Ancak bu haberlerden en dikkat çekeni iOS cihazlara Pokemon Go’nun nasıl yükleneceğiydi. Pokemon Go yükleme rehberimiz sonrasında şimdide Pokemon Go’nun hileli versiyonunu iOS cihazlara nasıl yükleyebileceğinizi anlatıyoruz.

Biliyorsunuz ki Pokemon Go konum bazlı çalışan ve bu yüzden de insanları sokağa çıkarmaya yönelten bir oyun. Ancak oyun içerisinde yapılan bir kaç değişiklik ile oyun içerisinde ışınlanma, ekrandaki tuşlar sayesinde hızlı gitme vs. gibi bir çok özellik getirilebiliyor. Durum böyle olunca da Pokemon Go hacker’ların hedefi haline geldi ve oyuna müdahale edenler bahsettiğimiz bu özellikleri oyuna ekledi.

Hileli Pokemon GO ile Tüm Pokemonlara Sahip Olun!

Pokemon Go’daki tüm pokemonların sizin olmasını istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Daha öncesinde iOS cihazlara Pokemon Go nasıl yüklenir? sorusunu cevapladığımız rehberimize şuradaki haberimizden ulaşabilirsiniz. Pokemon Go’nun hileli versiyonu nasıl yüklenir sorusunun cevabı ise şu şekilde ;

  1. İlk olarak yapmamız gereken işlem iOS cihazımızdan şuradaki AppStore tarzı Japonların açtığı markete giriş yapmamız gerekiyor.
  2. Bu adrese giriş yaptıktan sonrasında TutuApp uygulamasını indirmemiz gerekecek. Adrese girip, Apple Simgesi olan yeşil alana tıklıyoruz. TutuApp indiriliyor. Ayarlar > Aygıt Yönetimi > TutuApp seçip buradan güven diyoruz.  Daha sonrasında ise TutuApp’a giriyoruz ve burada karşımıza çıkan ilk Pokemon Go simgesine tıklıyoruz. Pokemon Go’ların en sonuncusuna tıklamamız ile beraber oyunun en sonki hileli sürümünü indirmiş olacağız.
  3. Oyunu indirmek için Download Now yazısına tıklamalıyız. 5 saniye içerisinde Yükle butonu açılacak ve bu butona tıklamamız gerekecek.
  4. Bu işlemleri yaptıktan sonra oyun yüklenecek. Ve Hileli Pokemon Go indirilmiş olacak. Ayarlar > Aygıt Yönetimi > girdikten sonra buradan Güven dememiz gerekiyor. Daha sonrasında oyun açılacak.
  5. Yapamayanlar için videolu açıklamamız aşağıda yer alıyor!

Bu arada merak edenler için hemen söyleyelim. Pokemon Go hileli sürümü kullandıktan sonra normal sürüme geçiş yaparsanız eğer, hilelide avladığınız pokemonlar normal sürümde de görünecektir. Video da daha detaylı görebilirsiniz.

Pokemon Go Hileli Sürüm Nasıl Yüklenir? Pokemon Go’da tüm pokemonlara sahip olmak nasıl gerçekleşir? gibi soruların yanıtı bu şekilde olacaktır. Hileli Pokemon GO ile Tüm Pokemonlara Sahip Olun! Eğer sizde Pokemon Go’yu hileli oynamak isterseniz yukarıdaki videoyu izleyerek halledebilirsiniz. Sorusu olanlara tek tek cevap vereceğiz.

1 YORUM

  1. Selamlar anlatımlar harika teşekkür ederiz fakat link değişmiş sanırım uygulama paralı hale gelmiş tekrar yardımcı olurmusunuz ;)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.