Ana sayfa Dünyadan Hillary Clinton Robot Olabilir!

Hillary Clinton Robot Olabilir!

PAYLAŞ
Hillary Clinton Robot Olabilir!

Geçtiğimiz gün sosyal medya da paylaşılan fotoğraf ve videolara göre kullanıcılar Hillary Clinton Robot Olabilir! şeklinde düşünüyor!

ABD’nin yerel seçimleri yaklaşırken Adaylar arasındaki rekabette bir hayli kızışmış durumda. Sosyal medyanın bu sefer ki konusu Hillary Clinton Robot olabilir! konusu var. Başlığı okuduktan sonra troll felan sanabilirsiniz. Ancak sosyal medya da kullanıcılar ciddi ciddi Clinton’ın Robot olduğu konusunda uzlaşmaya çalışıyor. Tabii ki bunların bir çoğu Donald Trump tarafında olan kişiler. Ancak yine de durum bu şekilde.

Clinton’un katıldığı bir etkinlikte kaydedilen görüntülerde ABD başkan adayının garip tavırları dikkat çekti. Bu görüntüler sonrasında da komplo teorileri ortaya çıkmaya başladı. 8 Kasım’da gerçekleşmesi beklenen başkanlık seçimlerine geri sayım başladı.

Bir çok siyasetçinin gönlünü kazanmış olan Clinton, bu zamana kadar ki en büyük komplo teorilerinden birisine maruz kaldı.

Hillary Clinton Robot Olabilir!

Sosyal medya da paylaşılan bu video da Hillary Clinton Robot olabilir! sözleri ortalığı kızıştırıyor. Hillary Clinton’un New Hampshire Üniversitesinde bir panele katılması sonrasında olanlar oldu. Sanders’in desteği sonrasında Clinton’ın mekanik bir robot gibi alkış tutması ve hareket etmesi tüm dikkatleri bu konuya çekti.

Konuyla ilgili özellikle de Twitter’da bir çok kullanıcı aktif olarak tweet atarken bu video ile beraber Trump destekçileri Clinton’a daha da fazla yükleniyor diyebiliriz.

clin

Bu olaydan önce yukarıdaki şekilde yayınlanan bir fotoğrafta Clinton’ın iki farklı noktaya bakması gündeme oturmuştu. Gözlerinin farklı bakış açılarına ulaşması da sosyal medya da aktif olarak konuşulmaktaydı. Her ne kadar mantıksız gelse de ciddi ciddi insanı düşünmeye sevk ediyor. Bu duruma inanan kişiler her ne kadar fazla olsa da tabii ki bu yazımızı sadece sizleri de bilgilendirmek için yazıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.