Ana sayfa Sinema Hızlı ve Öfkeli 8 Tanıtım Videosu Yayınlandı: Filmin Adı Değişti!

Hızlı ve Öfkeli 8 Tanıtım Videosu Yayınlandı: Filmin Adı Değişti!

PAYLAŞ
Hızlı ve Öfkeli 8 Tanıtım Videosu Yayınlandı: Filmin Adı Değişti!

Yıllardır mükemmel bir şekilde ilerleyen, bol aksiyonlu, bol maceralı serinin devamı olan Hızlı ve Öfkeli 8 Tanıtım Videosu Yayınlandı: Filmin Adı Değişti! İşte detaylar.

Fast and Furious serisinin yeni filmi hakkında bir çok dedikodu dolanıyordu ki, nihayet filmin yapımcıları konu ile ilgili açıklama yaptı. Hatta bir de ilk tanıtım videolarını yayınladılar. Yıllardır devam eden ve sekizinci filmiyle Beyaz Perde’ye gelecek olan Hızlı ve Öfkeli, farklı aksiyonlara yelken açacak. Biliyorsunuz ki, yedinci filmin çekimlerinin bitmesine yakın, Paul Walker kaza geçirmiş, hayatını kaybetmişti.

Paul Walker’in hayatını kaybetmesi sonrasında yerine kardeşleri geçmişti. Bu olaydan sonra bir çok kişi, Hızlı ve Öfkeli’nin yeni filminin gelmeyeceğini söylemeye başlamıştı. Ancak nihayet merakla beklenen haber geldi. Filmin yapımcıları ve Vin Diesel tarafından yapılan açıklama da, 8.film farklı bir isimle Beyaz Perde’de yer alacak.

Hızlı ve Öfkeli 8 Tanıtım Videosu Yayınlandı: Filmin Adı Değişti!

Fate of the Furious yani Öfkenin Kaderi ismiyle karşımıza çıkacak film, yepyeni maceralarla dikkat çekecek. Serisinin sekizinci filmini merak edenler için, bol aksiyon sahnesine yer verilen, ilk tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tanıtım filmi 15 saniye gibi kısa bir süreye sahip. Ancak bu zaten duyuru niteliği taşıyor. Pazar günü asıl fragmanın yayınlanacağı filmin 14 Nisan 2017’de vizyona girmesi bekleniyor. Filmin ana teması yine Aksiyon üzerine kurgulanmış durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.