Ana sayfa Sponsor Yazılar Hotspot Shield İndirme ve Kullanımı

Hotspot Shield İndirme ve Kullanımı

PAYLAŞ

Hotspot shield Proxy sunucuları desteği sayesinde dünyanın her neresinde olursanız olun engellenen sitelere girmenize ve İp adresinizi gizleyerek hacker saldırıları ve kimlik bilgilerinizin çalınmasına karşı güvenlik kalkanı oluşturan ücretsiz bir programdır. Erişime engellenen sitelere giriş konusunda hizmet veren siteler ve farklı programlar oldukça çoktur bunların içerisinde en çok tercih edilenlerden birisi hotspot shield’dir.

Ücretsiz sürümünde reklam olduğunundan dolayı hız konusunda biraz Elit sürüme göre yavaş kalmakta fakat ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacaktır. Kurulumu ve kullanımını bilmeyenler indirshop.com’da indirme sayfasında videolu anlatımı izleyerek rahatlıkla kullanabilirler.

Yasaklanan sitelere girmek için kullanılan Proxy siteleri, VPN sunucuları, DNS değiştirme işlemleri bu program ile tarihe karışmaktadır. Eğer bu yazılım tam olarak sizin ihtiyacınızı karşılamadığını düşünürseniz indirshopta engelli siteler kategorisine göz atarak ücretsiz proxy programlarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Hotspot shield indir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.