Ana sayfa Akıllı Telefon HTC 10 Dünyada Olmayan Bir Özellik ile Gelecek!

HTC 10 Dünyada Olmayan Bir Özellik ile Gelecek!

PAYLAŞ

HTC’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi hakkında iddialar dönüyorken. HTC Tweetledi : HTC 10 Dünyada Olmayan Bir Özellik ile Gelecek!

HTC’nin yılın en merak edilen cihazlarından olan HTC 10 hakkında bir çok iddia ile karşımıza çıkması, Akıllı telefon Sektörünü oldukça kızıştırıyor. Uzun zamandır merakla beklenen HTC 10, MWC 2016 Barcelona‘da tanıtılmayarak, ileri bir tarihte karşımıza çıkacağı söylendi.

HTC’nin finansal açıdan sıkıntılarını gidermesi beklenen yeni cihazı HTC 10, her geçen gün daha da merak uyandırıyor. HTC’nin sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanması sonrasında firmaya olan ilgi büyük. Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla kullanıcılarında merak duygusunu uyandıran HTC Son olarak resmi twitter hesabından yeni açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde, “sizin için gecemizi gündümüze katarak çalışıyoruz” mesajları veren firma, şimdilerde ise, “Dünyada bir ilk, Birinci sınıf, ön ve arka. Göreceksiniz.” şeklinde tweet atan HTC, böylelikle iddialı sözlerini devam ettiriyor. Peki ya Cameras10 adıyla ortaya atılan bu söz neleri ifade ediyor, bu sözün altında neler var.

HTC 10 Dünyada Olmayan Bir Özellik ile Gelecek!

HTC’nin yeni çıkacak akıllı telefonu hakkında bir çok iddia ortaya atıldı. Ancak bana göre bunlardan en çılgınca olanı da özellikle bu tweet sonrasında, HTC’nin tek kamera ile karşımıza çıkacağı iddiaları. HTC 10 ile beraber arka kamera ve ön kamera değil de, tek kamera karşımıza çıkabilir şeklinde ki iddia. Bu kamera hem ön tarafa, hemde arka tarafa dönebilecek bir şekilde tasarıma entegre edilecek. Hem tasarımsal açıdan farklı bir görünüme sahip olunacak, hem de daha kaliteli fotoğraflar çekebileceğiz. Ayrıca bu iddiaların yanı sıra, kameranın 12 UltraPiksel olması ile beraber düşük ışıkta bile mükemmel fotoğraflar çekilebileceği, böylelikle dünyanın en iyi akıllı telefon kamerasına sahip olacağı da bir diğer iddia.

HTC 10 Dünyada Olmayan Bir Özellikle Karşımıza Çıkacak2

HTC 10 ile beraber bu kadar iddiaların dolandığı Akıllı telefon sektöründe, HTC’nin yükselişe geçeceği de bilinenler arasında. Cihazın muhtemel özelliklerine bakacak olursak, 5.1 inç QHD Amoled ekran, Snapdragon 820 işlemci, 4 GB Ram, 32 GB Dahili depolama ve bunun dışında USB Type-C gibi özellikler HTC 10 ile beraber karşımıza çıkabilir. Cihaz üst segmentte yer alacakken, fiyatı hakkında herhangi bir sızıntı yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.