Ana sayfa Akıllı Telefon HTC 10 Lifestyle Özellikleri ve Fiyatı!

HTC 10 Lifestyle Özellikleri ve Fiyatı!

PAYLAŞ

Bu yılın en merak edilen akıllı telefon modeli HTC 10’un yanı sıra, düşük özellikli, HTC 10 Lifestyle tanıtıldı! İşte HTC 10 Lifestyle teknik özellikleri!

Geçtiğimiz günler de HTC’nin yeni bir sürpriz yapacağı haberlerini yazmıştık. HTC, yeni çıkardığı HTC 10’un yanı sıra, işlemci ve RAM olarak biraz daha düşük özelliklere sahip, HTC 10 LifeStyle Tanıtıldı! HTC 10’un fiyatına göre bir miktar daha ucuz fiyat etiketiyle karşımıza çıkacak olan cihaz, ayrıca özelliklerinden de kısılmış bir şekilde satışa sunulacak.

HTC 10’un özellik bakımından bir alt versiyonu gibi olan Lifestyle bugün gün yüzüne çıktı. Dün Türkiye saati ile 15:00’da başlayan etkinlik kapsamında HTC 10 ve sürpriz model HTC 10 Lifestyle tanıtıldı. Yeni nesil akıllı telefonuyla birlikte mobil dünyasında bir çok dengeyi değiştirecek olan firma aynı zamanda One ve One M Serisinin tasarım çizgisine sahip yeni akıllı telefon modelini de duyurdu.

Dün, bu yılın en merak edilen akıllı telefon modellerinden HTC 10’u tanıtan firma, dünyanın farklı kesimlerinde, ön sipariş seçeneklerini açtı. Ayrıca bunun yanı sıra HTC 10 Lifestyle duyuruldu ve bir çok ülkenin akıllı telefon pazarında satışa hazır hale gelecek. HTC 10’a göre işlemci ve RAM’in farklı kullanıldığı bu cihaz, aynı zamanda fiyatıyla da dikkat çekecek. HTC 10 Lifestyle, bütçesi düşük olan, HTC 10 satın almak isteyenler için oldukça yeterli olacak.

HTC 10’a göre daha yüksek kapasiteli bir pile sahip olması beklenen HTC 10 Lifestyle ‘in işlemci biriminde sekiz çekirdekli Snapdragon 652 yer alacak. 3 GB RAM ve 16GB dahili depolamanın eşlik edeceği telefonun yazılım tarafında ise Android 6.0 tabanlı Sense 8.0’i göreceğiz. Benim bütçem kısıtlı, ancak HTC 10 satın almak istiyorum diyenler var ise, HTC 10 Lifestyle satın almaları uygun olacaktır.

HTC 10 lifestyle

HTC 10 Lifestyle Teknik Özellikleri

Kasa : HTC 10 lifestyle, HTC 10 tasarım çizgisiyle aynı. Yani kasa da herhangi bir farklılık yok. Yine metal gövdeli, oldukça şık çizgilere sahip kasa karşımıza çıkacak.

Kamera : F/1.8 Lense sahip 12 Ultrapiksel kameraya sahip olaca Lifestyle, düşük ışıkta bile oldukça dikkat çeken fotoğraflar çekebilecek. Optik fotoğraf stabilizasyonu özelliğine sahip arka kameranın yanı sıra, 5 MegaPiksel ön kamera da cihazda yer alıyor.

Ekran : 5.2 inç ekran boyutuna sahip ekran, Quad HD çözünürlüğe sahip olacak. Aynı zamanda HTC 10’da olduğu gibi Super LCD 5 kullanılacak.

İşlemci : Qualcomm’un popüler işlemcilerinden olan sekiz çekirdekli Snapdragon 652, HTC Lifestyle’a güç verecek. Toplamda sekiz çekirdekli (4 çekirdekli Cortex A-72 & 4 çekirdekli Cortex-53) işlemci karşımıza çıkacak.

RAM : İşlemci ve Ram’in HTC 10’a göre farklı olduğunu söylemiştik. HTC 10 Ram olarak 3 GB Ram‘le karşımıza çıkıyor. 1 GB Daha az RAM’in kullanıldığı bu cihaz, ideal ram boyutuyla alıcılarını bekleyecek.

HTC 10 Lifestyle Fiyat : Cihazın en merak edilen konulardan bir tanesi de HTC 10 lifestyle fiyatının ne olacağı. HTC 10’un 2.800 TL’ye karşımıza çıkacağını biliyoruz. Bu cihazda da 2.400 TL gibi bir fiyatla karşımıza çıkacak. 400 TL düşük fiyatıyla karşımıza çıkacak olan cihaz, HTC 10’u pahalı bulanlar için ideal olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.