Ana sayfa Editörden HTC 10 Resmi Tanıtım Videosu Sızdırıldı!

HTC 10 Resmi Tanıtım Videosu Sızdırıldı!

PAYLAŞ

Yılın en merak edilen cihazının lansmanına saatler kala, büyük ölçüde sızıntılar gelmeye başladı. Son olarak HTC 10 Resmi Tanıtım Videosu Sızdırıldı!

HTC tarafından bugün tanıtılacak olan yeni amiral gemi akıllı telefon modeli HTC 10 tanıtım videosu sızdırıldı. Akıllı telefon sektöründe önemli bir yere sahip olan HTC, bugün düzenleyeceği etkinlikte yeni akıllı telefonu HTC 10’u tanıtacak. Cihaz da bir çok değişikliğin karşımıza çıkmasının yanı sıra özellikleriyle de göz dolduracak. Android işletim sistemine sahip, yenilenen tasarımı ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan bu cihazın tanıtım videosu henüz lansman düzenlenmeden sızdırıldı.

HTC, kullanıcılarını düşünen bu doğrultu da hareket eden bir firma, attığı adımları kullanıcılardan gelen görüşlere (feedback) göre yönlendiren HTC, yeni cihazında eski akıllı telefon modellerindeki şikayetleri baz alarak ciddi iyileştirmeler yaptığını söyleyebiliriz. Özellikle de kasa da meydana gelen şikayetler, bu cihaz da giderildi. Cihazın lansman etkinliğine saatler kala, HTC 10 Resmi Tanıtım Videosu sızdırıldı.

HTC 10 Resmi Tanıtım Videosu Sızdırıldı!

Cihazın tanıtımına saatler kala, çıkış tarihinin ve özelliklerinin yanı sıra HTC 10 Tanıtım Videosu da yayınlandı. Muhtemelen lansman etkinliğinde HTC tarafından sunulacak olan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ben HTC’nin eski cihazlarına nazaran, daha şık ve daha iyi bir akıllı telefonla karşımıza çıkacağına eminim. Zaten HTC 10 Resmi Tanıtım videosu izledikten sonra, bu konudaki düşüncemi daha iyi anlayacaksınız diye umuyorum. Özellikle de sosyal medya’yı aktif olarak kullanan HTC, yeni cihazında eski sorunları çözmüş olabilir.

HTC Hakkında merak edilenler ve cihazın kesinleşen özelliklerine ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilir, HTC 10 Tüm özelliklerine ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.