Ana sayfa Akıllı Telefon HTC 10 Tanıtım Tarihi Resmen Duyuruldu!

HTC 10 Tanıtım Tarihi Resmen Duyuruldu!

PAYLAŞ

Akıllı telefon sektöründe en çok merak edilen cihazlar arasında yer alan HTC 10 Tanıtım Tarihi Resmen Duyuruldu! İşte HTC 10 hakkında detaylar.

Mobil cihaz sektöründeki hareketlilik her geçen gün daha da artıyor. Son olarak Apple’ın yeni akıllı telefon modeli iPhone SE – Special Edition’u tanıtması sonrasında sektördeki hareketlilikte artmış oldu. Apple’ın yeni akıllı telefonunu tanıtması sonrasında HTC’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi Akıllı telefon modeli HTC 10 Tanıtım Tarihi Belli Oldu. HTC’nin sosyal ağları aktif kullanması sonrasında merakları daha da arttırdığı amiral gemisi HTC 10, üst segmentte yer alarak kullanıcıların karşısına çıkacak.

Daha öncesinde dünyada hiçbir akıllı telefonda olmayacak özellikle karşımıza çıkacağı belirtilen HTC 10 için, HTC Mühendislerinin gecesini gündüzüne katarak çalıştığı da HTC tarafından twitter üzerinden bildirilmişti. Geçtiğimiz günlerde HTC 10’un tanıtım tarihinin 19 Nisan olduğu iddiaları ortada dolaşırken, kısa bir süre önce HTC resmi twitter hesabından HTC 10’un çıkış tarihini duyurdu.

HTC 10 Tanıtım Tarihi Resmen Duyuruldu

HTC 10, New York, Londra ve Taipei’de eş zamanlı düzenlenecek olan tanıtım lansmanların da tüm dünyaya tanıtılacak. 12 Nisan olarak belirlenen tanıtım tarihinde, HTC yeni özelliklerin yer aldığı Amiral Gemi modeli HTC 10’u tanıtacak. Benim en merak ettiğim konu ise, HTC sosyal medya hesabından bu zamana kadar hep övgü dolu paylaşımlar yaptı. HTC 10’da dünyada hiç bir akıllı telefonda olmayan bir özelliğin olacağı da paylaşılmıştı. Bakalım bu özellik ne olacak, hep beraber 12 Nisan‘da göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.