Ana sayfa Akıllı Telefon HTC 10 Türkiye Lansman Tarihi Açıklandı

HTC 10 Türkiye Lansman Tarihi Açıklandı

PAYLAŞ

HTC’nin bu yıl en merak edilen cihazlar arasında yer alan yeni amiral gemisi HTC 10 Türkiye Lansman Tarihi açıklandı. Cihaz hakkında detaylar haberimizde.

MWC 2016 Barselona da tanıtılması beklenen cihaz, burada tanıtılmayınca daha sonrasında cihaz hakkında bir çok iddia ortaya atıldı. Hatta bazı kaynaklar, HTC’nin yaşadığı finansal sıkıntılardan dolayı, cihazın çıkmayacağı iddialarını ortaya attı.

MWC 2016’da tanıtılmayan cihaz, daha sonrasında isminin ne olacağı konusunda iddialar ile tekrardan gündemlere düştü. Akıllı telefon sektörünün en merak edilen cihazlarından olan HTC 10, sonunda HTC tarafından resmi twitter adresinde duyuruldu ve cihaz hakkında bilgiler burada zaman zaman kullanıcıların karşısına çıktı. HTC 10 Yakında tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de tanıtılacak.

HTC’nin 2016 yılı için Akıllı telefon kullanıcılarının karşısına çıkardığı yeni cihazı HTC 10, Evan Blass tarafından sızdırılan bilgilere göre 19 Nisan 2016’da tanıtılacaktı. Ancak geçtiğimiz saatlerde HTC Türkiye’nin yaptığı bir açıklama da, HTC Yeni Amiral gemisi HTC 10 Türkiye Lansman Tarihini açıklandı ve 12 Nisan Salı tarihinde saat 15:00’da istanbul’da tanıtılacağını  duyurdu.

HTC 10 Türkiye Lansman Tarihi

HTC 10 Türkiye Lansman Tarihi Ne Zaman ? 

HTC’nin yeni amiral gemisi için ortada bir çok iddia dolaşırken, nihayet HTC tarih verdi. Tüm dünya ile aynı anda yapılacak olan etkinlikte HTC 10 Tanıtılacak. Merak edilen bir çok sorunun cevabının alınacağı bu etkinlikte, cihazın özellikleri ve cihaz hakkında bir çok bilgi de alınacak. HTC Türkiye yetkilileri tarafından düzenlenecek etkinlik, 12 Nisan Salı günü, Saat 15:00’da İstanbul’da gerçekleşecek.

HTC bu cihazıyla beraber hem finansal sıkıntıları çözecek, hemde daha öncesinde çıkarmış olduğu HTC One M9 serisindeki sorunları çözerek, sorunsuz bir cihaz karşımıza çıkaracak. “İtiraf ediyoruz, takıntılıyız… Ama iyi anlamda.” sloganı ile twitter da adından oldukça söz ettiren HTC 10, bu zamana kadar hiçbir Akıllı telefonda olmayan bir özellik ile karşımıza çıkabilir.

Şahsen ben HTC’nin bir önceki cihazlarından ders aldığına ve yeni tanıtacağı cihaz ile beraber farklı özelliklerin yanı sıra, tasarımsal anlamda da farklılıklara yer vereceğine inanıyorum. Özellikle HTC One serisinde meydana gelen bir çok sorun da bu cihaz da çözülecektir. Aksi taktirde, iddialardaki gibi, HTC finansal sıkıntıların üstesinden gelemeyebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.