Ana sayfa Akıllı Telefon HTC Aero mu Geliyor?

HTC Aero mu Geliyor?

PAYLAŞ

One M9 ile istenilen başarıyı elde edemeyen HTC, M9 modeli ile M8’in satış rakamının yarısını yakalayamadı. M9+ ile de beklenilen başarı çıtasının altında kalınca HTC, yeni yollar aramaya ve akıllı ailesinin tamamını geride bırakacak bir akıllı üzerinde çalışmaya başladığının duyumları geliyor. Evleaks tarafından sızdırılan bu bilginin HTC’nin One ailesini tamamıyla bir donanım ve yazılım değişikliğinden geçireceğini söylüyor.

Aero ile M9+’ın teknik detayları birbirine paralel şekilde olacak. Bir tık yukarıda olacak olan Aero’nun teknik detayları henüz sızmadı fakat iPhone 6S’e rakip olarak çıkacağı evleaks tarafından belirtiliyor. Bu durumda M9+’ın teknik detaylarına göz atacak olursak 5.2 inç ekran, qHD çözünürlük, 2800 mAh batarya ve 20 MP arka kamera ile gelmişti. Bu teknik detayların bir tık üzerinde olacağını varsayarsak ciddi anlamda güçlü bir cihazın geleceğini söylemek zor olmayacaktır.

Aero’nun çıkış tarihi ise sonbaharın sonu olarak işaret ediliyor. Yani Kasım 2015 civarı olarak belirtiliyor. Bakalım Aero, Sense 7 ve Android 5 ile HTC için istenilen çıkışı yakalayabilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.