Ana sayfa Akıllı Telefon HTC Aero’nun Detayları Ortaya Çıktı

HTC Aero’nun Detayları Ortaya Çıktı

PAYLAŞ

Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda HTC M9 Plus’ın beklenen kadar ilgi görmediğini ve HTC’nin amirallerini yıl içinde güncelleyerek tekrar satışa sunmasının akıllı cihaz satışlarını olumsuz etkilediğini belirtmiştik. Akıllı telefon ailesini baştan sona değişik kod isimleriyle yenilemeyi düşünen HTC’nin yeni ailesinin amirali Aero olacağı yönünde bilgiler mevcut.

IFA’da tanıtılması beklenen akıllı telefonun qHD ekran ile gelecek olmasına kesin gözle bakılıyor. Kamera konusunda geliştirmeye gidileceği sızıntıya yansıyan bir diğer bilgi. 1.9 diyafram açıklığına sahip 20 MP veya daha üstü bir kamera kullanılmasına kesin gözle bakılıyor. Snapdragon 820’den hayat bulması beklenen Aero’nun Android 5.1 ile gelirse bizleri şaşırtmaz.

2.5 D Gorilla Glas 4 panel ile gelmesi muhtemel olan cihazın seleflerinden farklı olarak RAW resim formatını destekleyeceği bilgisi yer alıyor. Bunun anlamı yüksek çözünürlük ve kalitede fotoğraflar artık telefon kamerası ile mümkün olacak. iPhone 6S Plus, Galaxy Note 5 gibi amiraller ile kıyasıya yarışacak olan Aero’nun tanıtılmasını merakla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.