Ana sayfa Android HTC Android 5.0 Lollipop Güncelleme Tarihleri Ortaya Çıktı

HTC Android 5.0 Lollipop Güncelleme Tarihleri Ortaya Çıktı

PAYLAŞ

Vietnam kaynaklı bir sitenin yayınladığı görselde, HTC modelleri için Android 5.0 Lollipop güncelleme tarihleri yer alıyor. Hangi HTC modeli hangi tarihte Android 5.0 Lollipop güncelleştirmesi alacak, Android 5.0 Lollipop güncellemesi alacak olan tüm HTC modelleri haberimizde.

Android 5.0 Lollipop sürümünün duyurulmasıyla birlikte 90 gün süre isteyen HTC, Android 5.0 Lollipop güncellemeleri konusunda en iddialı konuşan marka olmuştu. 90 gün içerisinde HTC One M8 ve One M7 modellerine Android 5.0 Lollipop güncellemesi vereceğini söyleyen HTC, sözünde duracak gibi görünüyor. Aşağıda yer alan görselde, hangi HTC modellerinin ne zaman Android 5.0 Lollipop güncellemesi alacağını görebiliyorsunuz. Her model için ayrı ayrı tarih bilgisi olmasa da yılın hangi çeyreğinde HTC cihazınızın Android 5.0’ı alacağını bilmek önemli bir detay. Aşağı yukarı bir genelleme yaparsak HTC’nin son 2 yıl içerisinde piyasaya sürdüğü tüm akıllı telefonları listede görmek mümkün.

htc-android-guncelleme-tarihleri

 

Daha önce HTC Android 5.0 Güncelleme Takvimi başlığında aktardığımız HTC güncelleme takviminde bir aksaklık meydana gelmiş görünüyor. Çünkü ilk çeyrekte HTC’nin 2 modele değil daha fazla modele Android 5.0 dağıtacağını sizlerle paylaşmıştık. Ancak 2015’in ilk çeyreği için şimdilik sadece 2 akıllı telefon görünüyor.

Sonuç olarak tüm güncel orta ve üst seviye HTC modelleri, 2015 yılı içerisinde Android 5.0 Lollipop güncellemesi almış olacak. Ancak tabii ki sürecin biraz daha işlemesi kullanıcıların işine gelecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.