Ana sayfa Akıllı Telefon HTC Desire 728 TENAA’da Görüntülendi

HTC Desire 728 TENAA’da Görüntülendi

PAYLAŞ

Bir nevi patent kurumu olan Çin’de bulunan TENAA’da son olarak HTC Desire 728 gözüktü. Bunun anlamı Çin’de kısa bir zaman içerisinde bu cihazın tanıtılacağı ya da raflarda görüleceği olduğunu söyleyebiliriz. Birçok renk seçeneği ile birlikte gelecek olan Desire 728’de 6 farklı renk seçeneği bulunuyor. Beyaz, siyah, turuncu, altın, gri, kırmızı renklerine sahip modelleri satışa sunulacak.

TENAA’da gözüken teknik detaylarına bakılacak olursa orta segment bir cihaz olarak karşımıza çıkacak. 5.5 inç HD ekrana sahip olacak Desire 728’de inç başına 276 piksel düşüyor. Günümüz amirallerinden geri olsa da orta segment cihazlar için ideal bir seviyeye sahip. 8 çekirdekli 1.3 GHz saat hızlı bir işlemci ile gelecek olan akıllıda işlemcilerini 4-4 şekilde çalıştıracağı tahmin ediliyor.

2 GB Rame sahip olan akıllıda 16 GB dahili depolama alanı bulunuyor. 7.9 mm kalınlığı olan cihazın kamerası 13 MP ve ön kamerası da 5 MP. 2800 mAh batarya ile uzun bir kullanım süresi sunacak gibi gözüküyor. Android 5.1 ile gelecek olan akıllının ağırlığı 150 gram.

Desire 820’den bir tık daha aşağı özelliklere sahip olan Desire 728’in ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Fakat orta segmentte alınabilirliği yüksek bir cihaz olduğu aşikar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.