Ana sayfa Akıllı Saat HTC One M10 ile Beraber ilk Akıllı Saatini Tanıtabilir

HTC One M10 ile Beraber ilk Akıllı Saatini Tanıtabilir

PAYLAŞ

Özellikle Akıllı Telefon piyasasında büyük bir yere sahip olan Taylandlı dev üreticisi HTC One M10 ile Beraber ilk Akıllı Saatini Tanıtabilir. Detaylar haberimizde.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber Akıllı telefonların yanı sıra, Akıllı saatlerde hayatımızda büyük bir yere sahip oldu. Birçok Akıllı Telefon üreticisi,
Apple, Samsung vs. gibi kendi akıllı saatini üreterek piyasadaki Akıllı Saat sektöründe yer edinmek istedi. HTC’de bu firmalar arasında yer almak istiyor ki, Yeni çıkaracağı akıllı telefonun yanında bir de Akıllı saatini tanıtabilir. Apple’ın Apple Watch ile yakaladığı ve tüm dünyada yankı uyandıran çıkışı sonrasında, HTC’nin de Akıllı saat sektörüne yeni saatiyle dahil olacağı söyleniyor.

2014 yılında firmalar hakkında büyük iddialarda bulunan evleaks, twitter’da HTC’nin ilk akıllı saatinin yukarıdaki gibi bir görüntüye sahip olacağını iddia etti. Tayvanın büyük Akıllı telefon üreticisi HTC en son olarak 11 Nisan One M10’u tanıtacağı haberleriyle karşımıza geldi. Londra da gerçekleştirilecek olan One M10 tanıtım lansmanın da da HTC One M10’un yanı sıra, Htc arayüzüne sahip, ilk akıllı saatinde tanıtılacağı iddia edildi. HTC bu konuda sessizliğini korurken, Twitter ve diğer sosyal mecralarda birçok kullanıcı akıllı saat çıktığı zaman satın alacağını belirtti. Kısa bir süre önce ürettiği işlemci ve yonca setleriyle dünyada büyük yankı uyandıran Qualcomm, Snapdragon Wear 2100 işlemcisini Android Wear platformuna sunarak, hem güç anlamında hemde performans anlamında büyük yeniliklerin getirildiğini duyurmuştu. Aslında birçok akıllı telefon üreticisine bu işlemci cazip geliyordu. HTC One M10 ile beraber tanıtılması beklenen HTC akıllı saatlerinde de Qualcomm’un tanıttığı Snapdragon Wear 2100 işlemcisi kullanılabilir.

Tekrar hatırlatalım, HTC sessizlik içerisinde kullanıcılarına bir süpriz yaparak One M10 tantıımında yeni saatinide tanıtabilir. Tanıtım 11 Nisan 2016 tarihinde Londra da gerçekleşicek. Akıllı saatlerinde tanıtılıp tanıtılmayacağını da bu tarihte göreceğiz..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.