Ana sayfa Mobil HTC Nexus 9 FCC’den Onay Aldı

HTC Nexus 9 FCC’den Onay Aldı

PAYLAŞ
HTC Nexus 9

Uzun süredir hakkında dedikodular dolaşan yeni Nexus tablet için Google, HTC’yi seçti. Bu zamana kadar kesin bir onay gelmemiş olsa bile gelen sızıntılar tabletin var olduğunu kesinleştirmiş durumda. FFC’de görülen HTC tabletin Nexus 9 olduğu düşünülüyor çünkü bilindiği kadarıyla HTC şu aralar başka bir tablet geliştirmiyor.

HTC Nexus 9

 

FFC belgeleri arasında tabletin bazı teknik detayları bulunuyor. Cihazın Bluetooth, NFC, ve Wi-Fi modülünün 802.11ac desteğine sahip olduğu ve 16 GB ile 32 GB’lık modelle satışa sunulacağı teknik detaylar arasında bulunuyor. Bu zamana gelen dedikodular ise HTC Nexus 9’un 8.9 inç boyutlarında ve 1440×2560 piksel bir ekrana sahip olduğu, 64-Bit Tegra K1 SoC yongaseti, 3 GB RAM, 16 MP kamera ve Android’in yeni sürümü Android L ile geleceğini söylüyordu.

Nexus 9’un çıkış tarihi hakkındaki söylentiler Nexus 6 ile birlikte Ekim ayının ortasında çıkacağı yönünde ama yeni gelen söylentiler 8 Ekim Çarşamba gibi yakın bir zamanı işaret ediyor. Tahminler 8 Ekim tarihinde duyurulup 15 veya 16 Ekim tarihinde satışa çıkacağı yönünde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.