Ana sayfa Akıllı Telefon HTC One 2 Modeli Hakkında Yeni Bilgiler

HTC One 2 Modeli Hakkında Yeni Bilgiler

PAYLAŞ

İçerisinde bulunduğumuz 2013 yılının ilk çeyreğinde duyurduğu HTC One modeliyle Android işletim sistemli cihazlar arasında yekpare gövdeli ilk cihazla karşımıza çıkan HTC yeni modeli üzerinde çalışıyor. Yukarıda gördüğünüz fotoğrafı basına sızan cihaz HTC’nin yeni modeli HTC One 2.

Teknik özellik olarak piyasaya çok uzun süre amiral gemisi olarak kalamayan ancak amiral gemisi cihazlara yakın bir performansa sahip olan HTC One, bu cihazla kendi kullanıcı kitlesini biraz daha geliştirmeyi başardı. Diğer üreticilerin aksine ürün çeşitliliği konusunda çok fazla seçenek sunmayan firma HTC One 2 modelinde, One’daki eksiklikleri kapatma yönüne gitmiş ve kullanıcıların isteklerini dikkate almış olarak görülüyor.

Şu an piyasada HTC One, One Mini ve One Max modelleriyle bulunan firmanın One 2 modelini ileride çeşitlendirip çeşitlendirmeyeceğini bilmiyoruz ancak kesinleşen bir bilgi olarak One Max modelindeki parmak izi okuyucusunun bu cihazda da olacağı ortaya çıktı. Buna ek olarak cihazın Qualcomm üretimi bir Snapdragon yonga setine sahip olacağı yine verilen bilgiler arasında.

Elde büyük bir kalite ve sağlamlık hissi uyandıran alüminyum yekpare gövdenin HTC One 2 modelinde de olacağı analiz firmaları tarafından ön görülüyor. Son bir bilgi olarak HTC One 2 modelinde 4.9″ boyutunda ve Full HD (1920 x 1080) çözünürlüğünde ekran bekleniyor. HTC One 2 modeli MWC 2014‘te sergilenecek cihazlardan bir tanesi olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.