Ana sayfa Android HTC One E8 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi

HTC One E8 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi

PAYLAŞ

HTC’nin plastik kasalı telefonu One E8 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi çıktı. Türkiye için HTC One E8 Android 5.0 Lollipop güncellemesini siz de telefonunuza yapabilir ve HTC One E8’i Lollipop sürümüne güncelleyebilirsiniz. HTC One E8’e gelen Android 5.0.2 Lollipop güncellemesiyle birlikte aynı zamanda HTC Sense 6.0 arayüzü de HTC One E8 modeli geliyor.

HTC One E8’i Android 5.0 Lollipop sürümüne çıkarmak için yapmanız gereken 2 farklı güncelleştirme var. İlk güncelleştirme yaklaşık 150 MB boyutunda ancak bu güncelleme ile Android 5.0 gelmiyor. Bu güncellemeyi yapıp telefonunuzu kapatıp açtıktan sonra ikinci bir güncelleme geliyor. İkinci güncellemenin boyutu ise yaklaşık 600 MB civarında. Bu güncellemeyi de yaptıktan sonra HTC One E8 telefonunuz Android 5.0.2 Lollipop sürümüne yükselmiş oluyor. Peki HTC One E8 için Android 5.0 Lollipop güncellemesinde neler değişiyor?

htc-one-e8-android-5-0-2-lollipop-guncellemesiHTC One E8’e gelen Android 5.0.2 Lollipop güncelleştirmesinden sonra telefonunuza standart Lollipop özellikleri geliyor. Bunun haricinde HTC Sense 6.0 arayüzü de telefonunuza yüklenmiş oluyor.

HTC Sense 6.0 ile gelen özellikler ;
– Bildirim çubuğunun değişmesi,
– Kilit ekranının değişmesi,
– Android 5.0.2 Lollipop arayüz değişiklikleri
– Çoklu uygulama geçişlerinin değiştirilmesi,
– Genel performans artışı,
– Pil tüketiminin iyileştirilmesi,
– HTC kamera uygulamasının değişmesi

gibi yenilikler ile HTC One E8’i Android 5.0.2 Lollipop sürümüyle kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.