Ana sayfa Akıllı Telefon HTC One M10’un Görselleri Sızdırıldı

HTC One M10’un Görselleri Sızdırıldı

PAYLAŞ

İlerleyen günlerde Akıllı Telefon piyasasına katılacak HTC One M10’un Görselleri Sızdırıldı. Evleaks tarafından paylaşılan bu fotoğraflarda ilginç detaylar var ! 

HTC’nin merakla beklenen yeni akıllı telefonu HTC One M10 hakkında bir iddia daha ortaya atıldı. 2016 yılına girmemiz ile beraber Akıllı telefon savaşları da başladı aslında. LG, Samsung, Apple ve Samsung yeni cihazlarını yıl içerisinde piyasaya sürecek. Galaxy S7 ve LG G5’in tanıtımına saatlerin kaldığı şu günlerde, HTC One M10’un Görselleri Sızdırıldı. Akıllı telefonların görüntülerini sızdıran ve neredeyse hepsinde cihaza ait görüntüleri yayınlayan evleaks, One M10′un masada çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Paylaşılan görsele baktığımız zaman Telefonun ön tarafında kamera ve ahizede bir takım değişikliklerin yapıldığı bariz belli oluyor. Cihaz ön tarafıyla HTC’nin A serisindeki A9’a benziyor. Ancak arka tarafından bakıldığında ise One M9’a benzer bir tasarım çizgisi var.

Htc One M10 Görselleri Sızdırıldı 2Paylaşılan fotoğraflarda ön tarafta fiziksel bir home tuşu yer alıyor. Bu tuş hakkındaki iddialardan birisi de entegre parmak izi tarayıcısının bulunacağı. Alt bölümde One M9 kullanıcılarının şikayet ettiği HTC logosu kalkmış. Böylelikle tasarımı bozan kötü bir görüntü yok. Bir önceki modelin kasasında kronik sorunlar meydana geliyordu, One M10 ile beraber kasa daha da güçlendirilmiş olacak ve önceki modele göre daha kalın bir metal alaşımlı çerçeve bizleri karşılayacak.

Ayrıca fotoğraflar ile beraber birçok kullanıcının merak ettiği, BoomSound stereo olup olmayacağı da cevaplandı. Fotoğraflara baktığımız zaman HTC kullanıcılarının pek sevdiği BoomSound stereo özelliği kaldırılmış. Son olarak One M10’un teknik özelliklerine bakmak isterseniz de Şuradaki haberimizden cihazın teknik özelliklerine bakabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.