Ana sayfa Akıllı Telefon Htc One M10’un Görselleri Sızdırıldı

Htc One M10’un Görselleri Sızdırıldı

PAYLAŞ

HTC’nin merakle beklenen M serisinin devamı olan yeni model cihazın güvenilir kaynaklardan Htc One M10’un Görselleri Sızdırıldı.

HTC’nin 2016 yılında çıkacak yeni serisinin her gün bir iddiası teknoloji platformlarında yer alıyor. M serisini ayakta tutmaya çalışan HTC, Yeni ataklar yaparak, cihaza yeni özellikler getirmeyi ve böyle piyasaya sunmayı planlıyor. Daha önceki M8 ve M9 modeleriyle büyük hayal kırıklığı yaşayan HTC, yeniden yükseliş bekliyor. Bir önceki modellerinden daha ziyade farklı özellikler ve daha farklı tasarımla karşımıza çıkacak.

Htc ve diğer firmalar hakkında yaptığı araştırmalar ve sızıntılar ile sosyal medyada yüksek takipçiye sahip @evleaks‘in yayınladığı görsel, HTC kullanıcılarını şaşırttı. Yayınlanan görsel iddia ya göre yeni çıkacak olan Htc One M10‘a ait. Ancak şaşırtan kısmı ise, farklı tasarım kısmı. Mobil sektörde kendi yolundan şaşmayan firma yeni cihazıyla kullanıcılarını tasarım ve özellik konusunda şaşırtacak. One M9’la yaşadığı hayal kırıklığının üstünü örten HTC, başarısının devamı niteliğinde kullanıcılardan gelen talepleri de değerlendirip, aşağıda görselleri sızdırılan yeni cihazıyla karşımıza çıkacak. İşte Htc One M10’un sızdırılan görseli ;

htc one m10

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.