Ana sayfa Akıllı Telefon HTC One M10 için Video Resmi Yayınlandı : Çok Çalışıyoruz !

HTC One M10 için Video Resmi Yayınlandı : Çok Çalışıyoruz !

PAYLAŞ

HTC’nin bu yılın amiral gemisi olarak piyasaya süreceği yeni cihazı, HTC One M10 için Video Resmi Yayınlandı – Video’da çok çalışıyoruz ifadeleri kullanıldı.

Yılın en çok merak edilen Akıllı telefonları arasında yer alan HTC One M10 için, çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. HTC’nin yeni amiral gemisi için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, firma resmi Youtube kanalı üzerinden kullanıcıların karşısına bir video ile çıktı. Türkçe altyazının da yer aldığı bu videoda HTC One M10 için gece gündüz çalıştığını belirten şirket, Uyumamız gereken saatte hala ayaktayız, Çok çalışıyoruz, neye takıntılı olduğumuzu biliyorsun ! şeklinde cümleler kullanmış. Video da kısacası, daha kaliteli bir cihaz yapacağız, önceki sorunların hepsini gidereceğiz, çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor mesajını veren şirket, One M10‘un resmi olark geleceğini de duyurmuş oldu.

Videonun vurgulanmak istenen bir diğer noktası da, “Karanlık” olması. Bir önceki HTC One M10 haberimizde firmanın paylaştığı karanlık görselden bahsetmiştik. Şimdi ki video da ise HTC yine karanlık bir ortamı tercih etmiş. Bir binada tüm ışıklar sönerken, sadece tek ışıkların açık kalmasıyla, “çalışıyoz biz yaa” mesajı veren HTC, yeni cihazı için oldukça umutlu diye düşünüyorum. Sürekli farklılık adına çalışmalar yapan ve çok çalıştıklarını iddia eden firma, HTC One M10 ile beraber HTC’ye has bir özellikle çıkabilir.

htc 2HTC’nin sürekli karanlığa vurgu yapmasıyla beraber, acaba LG G5 ile beraber gelen Always Display özelliği tarzında bir özellik mi bizleri bekliyor diye düşünmeden de edemiyorum. Ayrıca video sonunda Neye Takıntılı olduğumuzu biliyorsun ! şeklinde ortaya laf atan HTC, kaliteye önem veriyoruz biz, bunun için de çok takıldık, mesajlarını da eksik etmiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.