Ana sayfa Akıllı Telefon HTC One M10 Yakın Çekim Fotoğrafı Sızdırıldı!

HTC One M10 Yakın Çekim Fotoğrafı Sızdırıldı!

PAYLAŞ

Her geçen gün farklı bir iddia ile Akıllı telefon sektöründe yer alan ve yılın merak edilen cihazlarından olan HTC One M10 Yakın Çekim Fotoğrafı Sızdırıldı

Samsung, LG ve Xiaomi gibi sektörün önemli firmaları, yeni amiral gemilerini tanıttı, hatta cihazların bir çoğu, farklı farklı testlerden geçirildi. Son bir kaç haftadır durgun olmayan Akıllı telefon savaşlarına, HTC’de yeni cihazı HTC One M10′u tanıtarak girecek. Tasarımı ve özellikleri ile üst segmentte yer alacak HTC One M10, bir önceki modele göre daha farklı bir tasarım ile karşımıza çıkacak.

Daha hızlı arayüz, daha sağlam kasanın yer alacağı HTC One M10, şüphesiz yılın telefonları arasında yer alacak. Herkes cihazın tasarımını vs. merak ederken, cihazın yakından fotoğrafı paylaşıldı. Bu zamana kadar paylaşılan fotoğraflar arasında en net olanı, cihazda bir çok değişikliklerin yapıldığını da bildiriyor. MWC 2016′da tanıtılması beklenen cihaz, tanıtılmayınca gözler HTC’ye karşı yakınlığı ile bilinen evleaks’e dönmüştü. HTC One M10 Yakın Çekim Fotoğrafı Sızdırıldı, işte sızdırılan o fotoğraf ;

HTC One M10Evleaks twitter hesabı üzerinden sızdırdığı bilgiler de, cihaz 19 Nisan’da tanıtılacak haberini sızdırdı. Özellikle HTC kullanıcılarının merakla beklediği One M10, muhtemelen 19 Nisan’da HTC tarafından düzenlenecek olan lansman da tanıtılacak. Cihazın paylaşılan fotoğraflarına bakacak olursak, HTC bir önceki modeline göre daha farklı bir tasarım ile karşımıza çıkacak diyebiliriz.

HTC – One M10 ile beraber Devrim Yapacak

Bir önceki One serisi modeli One M9 ile hayal kırıklığına uğrayan HTC, One M9‘daki kasa sorunları, donma sorunları ve aşırı ısınma sorunu sonrasında M10‘da farklı bir yol haritası ile kullanıcıların karşısına çıkacak. HTC cihazların ONE serisinde aşina olmadığımız bir tasarım ile karşımıza çıkacak olan HTC One M10 hem donanımsal hemde tasarımsal açıdan devrim niteliğinde olacak. Kullanıcılarının şikayetlerini dinleyerek (feedback) bunlardan ders alan HTC, yeni cihazında tüm sorunları aşmış olacak. Özellikle cihazın daha sağlam ve daha üst seviye olacağını net bir şekilde söyleyebiliriz.

HTC Apple’ın İzinden mi Gidiyor ?

iPhone cihazlarını bilmeyen yoktur, klasik bir tasarıma sahiptir. Ve bu zamana kadar üretilen, karşımıza çıkan bir çok iPhone cihazı da aynı çizgiler ile devam etti. Yayınlanan bir kaç fotoğraf sonrasında HTC, yeni çıkaracağı cihazında Apple’ı taklit mi ediyor, HTC, Apple’ın İzinden mi gidiyor ? Gibi sorular ortaya çıktı.

HTC One M10 Yakın Çekim Fotoğrafıyla Sızdırıldı 2HTC One M10 her ne kadar ön tarafı itibari ile Apple’ın iPhone 6 cihazlarına benzese de, tasarım çizgilerine detaylı bir şekilde baktığımız da farklılıkların olduğunu görebiliyoruz. İki cihazında karşılaştırıldığı fotoğraflar da, home tuşundan kasa yapısına kadar bir takım farklılıkların olduğunu görebiliyoruz. Her ne kadar sektör de yarış içerisinde olunsa da, Akıllı telefon firmaları arasında bir savaş yok. Firmalar birbirlerine benzer cihazlar üretebilir, büyük bir sektörde bu tarz durumların olması da gayet normal.

HTC One M10 ne zaman tanıtılacak diye merak edenlere tekrar söyleyelim, HTC, One M10 cihazını 19 Nisan 2016 tarihinde düzenleyeceği etkinlikte tanıtabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.