Ana sayfa Akıllı Telefon HTC, One M10’un ilk Tanıtım Görselini Paylaştı

HTC, One M10’un ilk Tanıtım Görselini Paylaştı

PAYLAŞ

MWC 2016’un en merak edilen cihazlarından HTC One M10 tanıtılmadı. Ancak Twitter’da paylaşımda bulunan HTC, One M10’un ilk Tanıtım Görselini Paylaştı

HTC’nin yeni akıllı telefonu hakkında ortada bir çok iddia vardı, ancak bu iddiaların birde farklı türde olanı vardı. Herkes Mobil dünya fuarında HTC One M10‘unda tanıtılacağını düşünürken, bir iddiaya göre tanıtılmayacaktı, öyle de oldu. HTC MWC 2016‘da One M10 modelini duyurmadı. 2016 yılının en çok merak edilen akıllı telefonlarından One M10 ile ilgili bir iddia da ise, cihazın 11 Nisan’da tanıtılacağı. HTC’nin yeni amiral gemisinin ne zaman tanıtılacağı hakkında henüz resmi bir açıklama yok. Ancak büyük ihtimalle nisanın ilk 2 haftası içerisinde tanıtılacak. HTC One M10 hakkında herkes farklı iddialar ortaya atarken, HTC resmi twitter sayfasından #powerof10 hashtagi ile bir görseli takipçilerine sundu. Böylece One M10 gelmeyecek diyenlerin iddiaları da sönmüş oldu. Paylaşılan görselde siyah bir cihaz var. Ancak görselde e dikkat çeken ise beyaz kısım, yani çerçeve kısmı.

Muhtemelen HTC One M10‘da metal’dan daha sağlam olan bir alaşım kullanılacak. Böylelikle sağlamlık konusunda diğer rakiplerini geride bırakmış olucak. Kodadı perfume olarak kullanıcılara sunulacak cihaz, MWC 2016‘daki diğer cihazlar gibi üstün özelliklere sahip bir şekilde karşımıza gelebilir.

En tutarlı özellikler ise şu şekilde : Snapdragon 820 işlemci (Qualcomm’un en gelişmiş işlemcisi, LG G5’te de bu kullanıldı), 12 Ultrapixel arka, 5 UltraPixel ön kamera, parmak izi tarayıcısı ve 4GB Ram ile karşmıza gelebilir. HTC One M10’da bu yada buna yakın özelliklerin gelmesi ile beraber aynı zamanda Android 6.0.1 Marshmallow ve HTC Sense 8 arayüzü de cihazd bulunacak. . HTC One M10’un fotoğraflarının sızıldığı haberlerine de  buradaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilir, cihazın beklenen tasarımlarına bakabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.