Ana sayfa Akıllı Telefon HTC One M8 Android 5.0.1 Lollipop Güncellemesi Çıktı

HTC One M8 Android 5.0.1 Lollipop Güncellemesi Çıktı

PAYLAŞ

HTC sözünü tuttu ve One M8 modeli için Türkiye’de Android 5.0.1 Lollipop sürümü güncellemesini çıkardı. Bugün yayınlanan güncelleştirme ile HTC One M8’i Android 5.0.1 Lollipop sürümüne yükseltebilirsiniz. HTC One M8 modeli için çıkan güncellemenin sürüm numarası 4.16.401.10 Detayları haberimizde.

Geçtiğimiz yıl Android 5.0 Lollipop sürümünün çıkmasıyla birlikte HTC, kullanıcılarına 90 gün sözü vermişti. En erken güncelleme sözünü veren HTC, bu sözün üzerinden 90 gün geçmeden güncellemeyi yayınladı Twitter üzerinden duyurdu. @HTC_TR isimli resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlanan görselle yaklaşık 800 MB boyutundaki güncelleme OTA üzerinden indirilebilir durumda.

Şimdiye kadar çıkan en büyük Android güncellemesi olan HTC One M8 Android 5.0 Lollipop güncellemesini yüklemeden önce cihazınızı yedeklemeyi unutmayın. HTC Türkiye’nin resmi Twitter hesabı üzerinden güncelleme duyurusuna ait ekran görüntüsüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HTC One M8 Android 5.0.1 Lollipop Güncelleme

Tabii eğer başka model bir HTC akıllı telefona sahipseniz cihazınıza ne zaman Android 5.0 Lollipop güncellemesini geleceğini HTC Android 5.0 Güncelleme Takvimi başlığımızdan görebilirsiniz. Veya detaylı olarak tarihleri görmek isterseniz HTC Android 5.0 Lollipop Güncelleme Tarihleri Ortaya Çıktı başlığını ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.