Ana sayfa Android HTC One (M8) Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Geliyor

HTC One (M8) Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Geliyor

PAYLAŞ

HTC’nin amiral gemisi One M8 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi ne zaman çıkacak diye merak ediyorsanız size bir duyurumuz var. HTC içerisinden bir geliştirici tarafından yapılan açıklamaya göre HTC One M8 modeli için Android 5.0 Lollipop güncelleştirmesi 2 hafta içerisinde yayınlanmış olacak.

LlabTooFeR isimli geliştirici tarafından Twitter üzerinden paylaşılan bilgiye göre HTC One M8 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi 1-2 hafta içerisinde Avrupa’da dağıtılmaya başlanacak. Aslında zaten geliştiriciler tarafından Android 5.0 sürümü HTC One (M8) için uyarlanmıştı ancak bu port etme işlemi küresel anlamda yaymak için yapılmadı. HTC Sense arayüzün başarılı bir şekilde güncellendiği gösterilmiş oldu. Fakat yayınlanacak yeni güncelleştirme tam anlamıyla bir iyileştirme olacak. Android 5.0 nasıl ki Android için şimdiye kadar yayınlanan en büyük güncelleme olduysa, HTC dünyası için de benzer değişiklikler olacak.

HTC One M8 Android 5.0 Lollipop Güncelleme

HTC One M8 Android 5.0 güncelleştirmesi sadece HTC Sense arayüzünü değiştirmeyecek aynı zamanda donanımsal olarak büyük iyileştirmelere yer verecek. Performans iyileştirmeleri, batarya kullanımını iyileştirme gibi kapsamlı yenilikler bu güncelleştirme içerisinde yer alacak. HTC One M8 Android 5 güncellemesini yakından takip edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.