Ana sayfa Akıllı Telefon HTC One M8 için Android 6.0 Güncellemesi Yayınlandı

HTC One M8 için Android 6.0 Güncellemesi Yayınlandı

PAYLAŞ

HTC One m8 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi nihayet ülkemizde de yayınlandı. Gelen Android 6.0 güncellemesi ve detayları haberimizde.

Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı !
HTC One 
serisinin M7’den sonraki ikinci üyesi One M8 modeli, 2014 yılının sonlarına doğru yıla damgasını vuran cihazlar arasında yer almıştı.  Özellikle Antutu gibi, cihazları özellik, performans bakımından inceleyen uygulamalardan yüksek skor elde eden HTC One M8, Android 5.0 Lolipop ile yakaladığı başarıyı şimdi Android 6.0 güncellemesi ile beraber yakalamak istiyor. Android 6.0 Marshmallow ile daha da hızlı ve pil ömrü daha uzun bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkacak.

Güncelleme Ülkemizde de Yapılmaya Başlandı
HTC’nin
üst düzey yetkililerinden biri olan Mo Versi, güncellemenin 24 saat içerisinde yayınlanacağını bildirerek, HTC One M8 kullanıcılarının yüzünü güldürmüştü. Yapılan testlerden başarıyla geçen cihaz, Android 6.0 Marshmallow’u ülkemizde de kısa bir süre sonunda yayınlandı.

moversi

Mo Versi tarafından yapılan açıklamalardan kısa bir süre sonra, güncelleme ilk olarak Amerika’da 6.12.1540.4 sürüm numarasıyla yayınlanmıştı. 1 GB boyutunda olan güncelleme ile beraber cihazda ciddi derecede performans farkları oldu. Eskiye nazaran daha da hızlı ve stabil olarak çalışan HTC One M8’nin Android 6.0 ile beraber detaylı incelemesi ise henüz yapılmadı. İlerleyen günlerde Android 6.0 ‘ın cihaza kattığı yenilikleri de
internet sitemizde sizlere duyuracağız.

androidm

Android 6.0 Marshmallow Nasıl Yüklenir & Özellikleri Neler ?
HTC’nin One serisinin 2.üyesi M8 için yayınlanan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, an itibari ile ülkemizdeki cihazlara da geldi. Güncelleme ile beraber performansta iyileştirmeler yapılırken, HTC’nin kendi arayüzünde herhangi bir değişiklik olmadı. Android 6.0 ile beraber, uygulama yüklerken ki izinler daha da gelişirken, pil’de ciddi iyileştirmeler ve güvenlik anlamında da bir takım iyileştirmeler yapıldı.
Güncellemeyi ülkemizde cihazlarına yüklemek isteyen kullanıcıların cihazlarında Ayarlar >> Cihaz Hakkında >> Yazılım Güncellemesi sekmesine girerek, güncellemeyi yükleyebilirler. 1 GB Boyutundaki güncellemeyi yapmadan önce, cihazlarınızda her ihtimale karşı yedek almayı da unutmayın !

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.