Ana sayfa Akıllı Telefon HTC One M9 Altın Sarısı Rengiyle Görüntülendi

HTC One M9 Altın Sarısı Rengiyle Görüntülendi

PAYLAŞ

MWC 2015’e sayılı günler kala HTC One M9 modeli altın sarısı rengiyle görüntülendi. Altın renkli HTC One M9 fotoğrafı, önceki M9 fotoğraflarıyla paralellik gösteriyor. Dolayısıyla artık HTC One M9’un tasarımı kesinleşti diyebiliriz.

Nowhereelse isimli site tarafından yayınlanan görselde HTC One M9’un arka paneli rahatlıkla görülebiliyor. Son haftalarda gündeme sık sık gelen HTC One M9, birbirine benzeyen farklı fotoğraflarım ortaya çıkmasıyla artık doğrulanmış oldu. 1 Mart 2015 tarihinde başlayacak olan MWC 2015 etkinliğinde, HTC One M9’u resmi olarak göreceğiz. Daha önce @evleaks isimli popüler Twitter kullancısının yayınladığı bilgileri de sizlere aktarmıştık. Aşağıda HTC One M9’un altın sarısı rengine sahip versiyonunu görebilirsiniz.

htc-one-m9-altin-sarisi-rengi-2

HTC One M9 modelinde Snapdragon 810 işlemci, 3 GB sistem belleği, 32 GB dahili depolama alanı, 5 inç boyutunda 2K çözünürlüğe sahip ekran bekleniyor. Android 5.0 Lollipop sürümüyle kutudan çıkacak olan HTC One M9‘da aynı zamanda HTC Sense 7 arayüzü bulunacak. One M9’un performans testi sonuçlarına : HTC One M9’un Performans Testi Sonuçları başluğından ulaşabilirsiniz.

HTC One M9’un kamera kalitesine : HTC One M9 Kamerasıyla Çekilmiş Fotoğraflar başlığından ulaşabilirsiniz.

Altın sarısı renginin standart gri rengi ile olan benzerliğini ise HTC One M9 Hima’nın Yeni Fotoğrafları Görüldü başlığından görebilirsiniz.

Popüler Twitterk ullanıcı @evleaks’ın paylaşımını ise HTC One M9’un Bu Fotoğrafı Doğrulandı! başlığından görebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.