Ana sayfa Akıllı Telefon HTC One M9 Hima’nın Karşılaştırmalı Fotoğrafı Sızdı

HTC One M9 Hima’nın Karşılaştırmalı Fotoğrafı Sızdı

PAYLAŞ

HTC’nin beklenen yeni amiral gemisi One M9 Hima modelinin karşılaştırmalı fotoğrafı ortaya çıktı. HTC One M9 Hima ve hemen yanında HTC One M8’in bulunduğu fotoğraf iddiaları doğrular nitelikte. Daha önce ortaya çıkan One M9 fotoğrafları ile paralellik gösteren bu fotoğrafta da benzer hatları görmekteyiz.

One M7 modelinden beri benzer tasarım anlayışına devam edenen HTC, One M9 modelinde de aynı tasarım anlayışını korumuş. İlk bakışta cihazlar arasında fark tam olarak anlaşılmasa da kırmızı çember içerisine alınan yerlerin farklılıkları dikkat çekici. Ahize kısmında yer alan ön kamera ve yanındaki sensörlerin boyutları farklılık gösteriyor. Ayrıca ekran çerçevesinin kalınlığı daha ince olması, soldaki cihazın HTC One M9 olduğunu doğruluyor.

Yakından takip ettiğimiz M9 modeli hakkında en son, HTC’nin yayınladığı davetiyeyi sizlerle paylaşmıştık. HTC One M9’un (Hima) Çıkış Tarihi Açıklandı başlığından ilgili davetiyeye ve One M9 modelinin beklenen teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.

htc-one-m9-hima-yeni-fotograf

Twitter üzerinden yayınlanan fotoğrafa hemen yukarıdan ulaşabilirsiniz. Soldaki cihaz için HTC One M9‘un prototipi denmiş ancak açıkası bize göre prototip bir cihaz gibi durmuyor. Gayet tamamlanmış ve kullanmaya hazır bir akıll telefondan farksız.

MWC 2015 kapsamında 1 Mart 2015 tarihinde resmi olarak lanse edilecek cihaza ilişkin sizlere aktarabileceğimiz bilgiler şimdilik bu kadar.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.