Ana sayfa Akıllı Telefon HTC One M9 Hima’nın Yeni Fotoğrafları Görüldü

HTC One M9 Hima’nın Yeni Fotoğrafları Görüldü

PAYLAŞ

HTC’nin MWC 2015‘te tanıtacağı yeni akıllı telefonu HTC One M9’un fotoğrafları sızmaya devam ediyor. Hergün yeni bir HTC One M9 Hima fotoğrafı ortaya çıkıyor. HTC One M9’un nasıl göründüğünü merak ediyorsanız, detaylarıyla birlikte haberimizde bulabilirsiniz.

Daha dün buradaki başlıkta HTC One M9‘un basına sızan ilk fotoğrafına yer vermiştik. O fotoğrafta HTC One M8 modeliyle karşılaştırmalı olarak HTC One M9‘u görmüştük. Şimdi ise farklı açılardan ön ve arka yüz tamamen görülebiliyor. Phandroid tarafından sızdırılan görseller, dün ortaya çıkan fotoğrafı doğrulayacak nitelikte.

HTC One M9, Hima kod adına sahip. Başlıkta Hima kelimesine yer vermemizin sebebi bu. Teknik özelliklerine baktığımızda bu sefer günceli yakalayan bir akıllı telefon olacağını görüyoruz. Önceki HTC modellerinde genellikle en son çıkan işlemciye yer verilmiyoruz. Bu sefer Snapdragon 810 ve Adreno 430 GPU‘yu HTC One M9 modelinde göreceğiz. Cihazda 3 GB sistem belleği olacağı artık kesin bir bilgi.

HTC One M9 Fotoğrafı

Aslında HTC One M9 modelinin en yenilikçi özelliği kamera olacak. Daha önce UltraPixel teknolojisini kullanan firma bu sefer direkt olarak 20.7 MP arka kameraya sahip olacak. UltraPixel teknolojisi ise ön kamerada kendine yer bulacak. Arka kameranın çok daha büyüdüğünü aşağıdaki fotoğrafta net olarak görebiliyoruz.

Bir diğer önemli özellik ise HTC’nin Sense 7 arayüzü olacak. Android 5.0 Lollipop sürümünün üzerinde çalışacak HTC Sense 7 arayüzünün daha performanslı ve ek özelliklerle donatılmış olarak gelmesi bekleniyor. Tüm bu yenilikleri HTC One M9’un çıkış tarihi olan 1 Mart 2015 tarihinde göreceğiz.

HTC One M9 Kamerası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.