Ana sayfa Akıllı Telefon HTC One M9 Kamerasıyla Çekilmiş Fotoğraflar

HTC One M9 Kamerasıyla Çekilmiş Fotoğraflar

PAYLAŞ

1 Mart 2015 tarihinde duyurulacak olan HTC One M9 Hima’nın kamerasıyla çekilmiş fotoğraflar ortaya çıktı. HTC One M9 kamerasıyla çekilen ilk fotoğraflar Flickr üzerinden paylaşıldı. HTC One M9 hakkında yeni bilgileri ortaya çıkıyor.

Son günlerde önce teknik özellikleri ardından da fotoğrafları ortaya çıkan HTC One M9 Hima’nın kamera özellikleri merak ediliyordu. Daha önce UltraPixel teknolojisi kullanan cihazın o teknolojiye artık sadece ön kamerasında yer vereceğiniz dünki haberimizde paylşmıştık. İlgili habere HTC One M9 Hima’nın Yeni Fotoğrafları Görüldü başlığından ulaşabilirsiniz. Bugün ortaya çıkan bilgilerde ise HTC One M9 kamerasıyla çekilmiş fotoğraflar ortaya çıktı.

20.7 megapiksellik Sony lense sahip olan HTC One M9, fotoğrafın EXIF bilgilerinde ortaya çıktı. 16 : 9 oranındaki fotoğraflar 5376 x 3024 çözünürlüğe sahip. Bu kamera aynı zamanda Sony’nin Xperia Z serisi telefonlarında da kullanıldı. Cihazın HTC One M9 olduğu doğrulandı ancak sensörün ne olduğu tam olarak belli değil. Eğer tahmin edildiği gibi IMX220 sensörse HTC One M9’un kamerasından çok da iyi performans beklemek yanlış olacak.

Aşağıda, HTC One M9 kamerasıyla çekilmiş olan fotoğrafları bulmanız mümkün. Çok daha fazlası da var ancak genel olarak çekilen kareler bu şekilde bir ofis ortamına ait.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.