Ana sayfa Akıllı Telefon HTC One M9’un Bu Fotoğrafı Doğrulandı!

HTC One M9’un Bu Fotoğrafı Doğrulandı!

PAYLAŞ

HTC’nin MWC 2015’te duyuracağı yeni akıllı telefonu HTC One M9’un fotoğrafı ortaya çıktı. Aynı zamanda HTC One M9 Plus modeliyle de görülen One M9 serisi, bazı dedikoduları doğruluyor bazılarını ile yalancı çıkarıyor. İşte HTC One M9’un gerçek fotoğrafı.

HTC One M9 (Hima) modeline ilişkin çok sayıda haberi sizlerle paylaşmıştık. Cihaz 1 Mart 2015 tarihinde MWC 2015’te resmileşecek ancak bunun öncesinde One M9’un resmi basın görseli ortaya çıktı. Ünlü Twitter kullanıcısı @evleaks tarafından paylaşılan aşağıdaki fotoğrafta HTC modelleri yanyana dizilmiş durumda. Konuya dikkat çeken takipçiler en sağdaki cihazı sordu ve HTC One M9’un fotoğrafı olduğu doğrulandı. Yoğun ilgi üzerine @evleaks, cihazın daha büyük bir fotoğrafını paylaştı ve işte o fotoğraf yukarıda görmüş olduğunuz fotoğraf.

HTC One M9’un iki farklı modeli olacak. Bunlar bir tanesi normal sayılabilecek boyutlardaki HTC One M9. Diğer ise phablet kategorisinde olacağını düşündüğümüz HTC One M9 Plus veya Max olarak adlandırılabilir. Ancak daha büyük bir ekranı olduğu kesin. Twitter paylaşılan HTC One M9 fotoğrafını en sağda görüyorsunuz.

evleaks-htc-one-m9-hima-fotografi

Daha önce HTC One M9 kamerasıyla çekilmiş fotoğraflar, HTC One M9 performans testi sonuçları gibi haberleri paylaşmıştık. @evleaks’ın paylaşımıyla HTC One M9’un fotoğrafı kesinleşmiş oldu ancak tabii ki ufak bir ihtimal olduğunu da unutmayalım. HTC sürprizleri sever.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.