Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei Ascend Mate 8 Ortaya Çıktı

Huawei Ascend Mate 8 Ortaya Çıktı

PAYLAŞ

Çinli akıllı telefon üreticilerinden olan Huawei’nin son akıllıları teknoloji bloglarına düşmeye devam ediyor. Amirallerin hız kazandığı bu dönemde akıllı telefon devlerinin de arasında rekabet kızışmaya başlıyor. Yan taraflarında ince çerçeve ile seleflerinden tasarım konusunda ayrılan yeni Mate serisi akıllı telefonun dikkat çeken bir diğer özelliği de parmak izi okuyucunun kamera ve flaşın altında yer almasını söyleyebiliriz.

6 inç boyutunda quad HD ekran ile birlikte gelecek olan akıllıda 20.7 MP çözünürlüğünde bir arka kamera bulunacak ve ön kamerada ise 8 MP çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilen bir kamera yer alacak. Yanında LED flaş ile gelen ön kamerada dikkat çekici selfieler çekmeniz mümkün olacak. Mate 8 modeli ile de hoparlörler arka taraftan aşağı kısma alındığı göze çarpıyor.

 

32 GB depolama alanına sahip modelinin 3 GB ram ile, 64 GB depolama alanına sahip modelinin ise 4 GB ram ile geleceğini belirtelim. Huawei Kirin 950 işlemci kullanacak olan akıllının ilk hedefinde  büyük ihtimalle doğu pazarları bulunuyor. Bakalım Mate serisinin son akıllısı Huawei’yi uçurmaya yetecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.