Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei GR5 Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı!

Huawei GR5 Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı!

PAYLAŞ

Huawei’nin tasarımıyla dikkat çeken uygun fiyatlı akıllı telefonu Huawei GR5 Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı! Detaylar haberimizde.

Huawei’nin yeni akıllı telefonu GR5, güçlü pil kapasitesi, uygun fiyatı, geniş ekranı ve parmak izi tanıma özelliği ile ön plana çıkıyor. Huawei, farklı kullanıcı kitlelerine hitap etmesi ile birlikte mobil ürün seçeneklerini akılcı ve şık cihazlarla arttırmaya devam ediyor. Çin’in dev üreticilerinden Huawei, yeni nesil cihazlarıyla büyüme konusunda kararlı!

Huawei GR5 en güncel parmak izi sensörü ile farklı bir teknoloji ile karşımıza çıkıyor. Bu parmak izi teknolojisi ile birlikte Huawei hız ve güvenliği ön planda tutuyor. 2.nesil parmak izi sensörü ekran açılış hızını 0.5 saniyeye düşürürken tüm açılardan 360 derecelik parmak izi tanıma özelliğine sahip. GR5 ile sadece 6 adımda parmak izinizi tanıtmanız mümkün olduğu gibi 5 parmak izinizide farklı işlemler için tanımlamanız mümkün. Huawei GR5‘in parmak izi sensörü gelen bildirimleri görüntüleme, istenmeyen bildirimleri hızlıca silme, çağrı cevaplama ve selfie çekimlerindeki kullanımı büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Huawei GR5 Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı

Huawei GR5’in tasarımı ise sade, şık ve ergonomi temellerine dayanıyor. Alüminyum-magnezyum alaşımlı gövde yapısıyla son derece dayanıklı olan GR5, ergonomik yapısıyla da günlük kullanım için oldukça rahat. Huawei’nin yeni akıllı telefonu GR5 pil ömrü konusunda da oldukça iddialı. Huawei GR5, 3000mAh kapasitesindeki bataryası ile okulda, işte, yolda yani gün boyunca yanınızda olacağının sinyallerini de veriyor. Snapdragon 616 işlemcisi ile çalışan Huawei GR5 cihazı 5,5 inç boyutunda ve 1920 x 1090 çözünürlüğüne sahip Full HD ekranıyla geniş ekran keyfini yüksek performans ile yaşamanızı sağlıyor.

13 Megapiksel arka kamerası ile f/2.0 açıklığının yanı sıra birbirinden farklı çekim modları bulunan Huawei GR5, ölçüm konusunda da oldukça hassas. Bir karede ön plana çıkan objeleri ve gölgeleri analiz ederek en iyi sonucu elde etmek için geliştirilmiş.

Huawei GR5 Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı

Huawei’nin yeni nesil telefonlarında kullandığı “Güzellik” ve “Yüz Tanıma” modları da GR5 modelinde kullanıyor. Grenleri otomatik olarak azaltan algoritması ile en göz alıcı HD fotoğrafları çekmenizi sağlıyor. Ön kamerası ise 88 derecelik görüş açısına sahip. Huawei GR5 modelinde ön kameranın 88 derecelik görüş açısına sahip olması ile birlikte artık panoramik öz çekimde yapabileceksiniz. Hızlandırılmış ve yavaş çekim modları da Huawei GR5 kullanıcıları kamera konusunda oldukça memnun edeceğe benziyor. Selfie’den vazgeçmeyenler de düşünülerek; 5 Megapiksel ön kamerası ile birlikte “Perfect Selfie” özelliği de bulunuyor. Video çekimleri ise GR5’in güncel teknolojisi ile beğeniler topluyor. Kameranın sahip olduğu CMOS görüntü işleme sensörü ile 120 fps yüksek hızlı video kaydı ile beraber, 4 kat yavaş kayıt oynatma işlevi de bulunuyor.

Huawei GR5 Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı ise şu şekilde açıklandı : Mart ayı içerisinde 1.299₺‘lik tavsiye edilen fiyat ile satışa çıkacak. Huawei GR5; altın, gri ve gümüş metalik renk seçenekleri ile raflarda yerini alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.